Zawodnicy

ZESTAWIENIE LICENCJI ZAWODNICZYCH
wydanych przez Podlaski Związek Szachowy w Białymstoku

wg stanu na dzień 08.11.2016 r.

Lp. Nazwisko i imię
Klub / Miejscowość
Data nadania licencji
Nr licencji
1.
Adamiak Iga
MKSz.-MDK Białystok
2012-06-12
10200327
2.
Adamski Paweł
MKSz.-MDK Białystok
2009-02-10
10200230
3.
Aleksiejuk Małgorzata
MKSz.-MDK Białystok
2008-12-01
10200224
4.
Andrejuk Filip
MKSz.-MDK Białystok
2008-06-06
10200196
5.
Anuszkiewicz Konrad
Suwałki
2015-05-18
10200437
6.
Anzel Paweł
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2008-07-25
10200208
7.
Arciszewska Zuzanna
MUKS Stoczek 45 Białystok
2013-07-12
10200371
8.
Autzen Alexander
MKSz.-MDK Białystok
2007-02-11
10200018
9.
Bach Franciszek
Szudziałowo
2016-06-15
10200605
10.
Baczar Tycjan
Białystok
2015-05-27
10200458
11.
Bagan Dorota
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-09-30
10200152
12.
Bagiński Adrian
Białystok
2015-05-01
10200429
13.
Bagiński Mateusz
Białystok
2015-05-01
10200430
14.
Bajkowski Jakub
Białystok
2015-06-11
10200496
15.
Balewska Pola
Łomża
2015-05-25
10200442
16.
Balewski Joachim
Łomża
2015-05-25
10200443
17.
Bałdowski Paweł
MKSz.-MDK Białystok
2009-10-17
10200270
18.
Bargielski Hubert
KSz. Maraton Łomża
2008-09-02
10200219
19.
Barmuta Bartosz
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-02-22
10200030
20.
Bednarczyk Małgorzata
MKSz.-MDK Białystok
2007-04-30
10200079
21.
Bednarska Julita
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2013-07-01
10200365
22.
Bednarski Paweł
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2013-07-01
10200366
23.
Bernacki Gabriel
Białystok
2008-07-30
10200212
24.
Białous Wiktor
Janów
2016-05-07
10200574
25.
Bielecka Helena Zofia
Białystok
2015-06-11
10200501
26.
Bienias Krzysztof
Łomża
2014-06-05
10200399
27.
Bienias Rafał
Łomża
2015-05-25
10200444
28.
Bienio Maciej
Suwałki
2015-06-10
10200473
29.
Bobras Jan
Białystok
2008-05-01
10200186
30.
Bobrowski Julian Mikołaj
Suwałki
2016-01-25
10200551
31.
Borawski Jakub
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-05-31
10200107
32.
Borkowska Oliwia
Suwałki
2015-06-10
10200474
33.
Borodziuk Szymon
MKSz.-MDK Białystok
2007-04-04
10200066
34.
Borowik Jan
Białystok
2015-03-22
10200419
35.
Borowska Julia
LUKSz. Orient Sokółka
2011-05-21
10200299
36.
Boruta Patryk
MKSz.-MDK Białystok
2007-02-26
10200043
37.
Bruns Karolina Marta
MKSz-MDK Białystok
2011-09-17
10200313
38.
Brzezińska Julia
Białystok
2015-05-25
10200453
39.
Brzozowska Magdalena
Przerośl
2016-04-27
10200565
40.
Brzozowska Marta
Przerośl
2016-04-27
10200566
41.
Buchajski Julian
Sokółka
2015-12-13
10200530
42.
Bućko Adam
LKS Augustovia Augustów
2007-03-12
10200049
43.
Budnik Olga
Białystok
2015-05-26
10200456
44.
Budzisz Adrian
Supraśl
2015-06-09
10200471
45.
Budzisz Kinga
Supraśl
2015-06-09
10200472
46.
Bukowska Klaudia
UMKSz. Jaćwież Suwałki
2012-07-30
10200346
47.
Bułatow Witali
MUKS Stoczek 45 Białystok
2008-04-19
10200169
48.
Buraczewski Rafał
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-05-07
10200084
49.
Burakowska Gabriela
MUKS Stoczek 45 Białystok
2008-03-31
10200166
50.
Burakowski Mariusz
MUKS Stoczek 45 Białystok
2008-03-31
10200165
51.
Busłowicz Jakub
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-09-30
10200150
52.
Buzun Michał
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-02-21
10200028
53.
Buzun Rafał
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-02-21
10200029
54.
Carewicz Emilia
Krynki
2016-06-15
10200606
55.
Cesnowski Maciej
Białystok
2015-05-31
10200462
56.
Charkiewicz Maria
Białystok
2015-06-11
10200502
57.
Chełstowski Bartosz
Łomża
2015-05-25
10200445
58.
Chilimoniuk Kacper
Białystok
2015-09-07
10200521
59.
Chilkiewicz Marek
MKSz.-MDK Białystok
2007-02-11
10200019
60.
Chilkiewicz Piotr
MKSz.-MDK Białystok
2007-02-11
10200020
61.
Chiszko Wiktoria
Białystok
2016-06-09
10200588
62.
Chlabicz Szymon
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-09-28
10200141
63.
Chmielecka Aleksandra
UKS Batory Sokółka
2007-05-31
10200099
64.
Chmielewska Julia
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2011-07-27
10200310
65.
Chodorowska Julia
Łomża
2015-05-20
10200440
66.
Choińska Debora
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2009-07-20
10200254
67.
Choiński Bartosz
Białystok
2016-05-03
10200573
68.
Chojnowska Justyna
UKS Żak Łomża
2012-06-15
10200331
69.
Chojnowska Karolina
UKS Żak Łomża
2012-06-15
10200330
70.
Chomicka Kinga
MKSz.-MDK Białystok
2013-05-27
10200354
71.
Chomicki Kornel
Białystok
2016-04-27
10200568
72.
Chomik Filip
MKSz.-MDK Białystok
2009-02-10
10200236
73.
Chrościelewski Kacper
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2013-07-28
10200376
74.
Chudecki Krystian
UMKS Gambit Augustów
2009-09-29
10200263
75.
Cimicki Dariusz
Białystok
2010-12-14
10200288
76.
Ciszewski Krzysztof
Białystok
2015-05-31
10200465
77.
Citkowski Maksymilian
Białystok
2015-06-10
10200484
78.
Czaja Wojciech
Białystok
2008-08-20
10200218
79.
Czajkowski Mateusz
UMKS Gambit Augustów
2009-09-29
10200264
80.
Czarniecka Anna
Suwałki
2014-07-03
10200401
81.
Czarnowicz Mateusz
Sokółka
2016-06-10
10200589
82.
Daciuk Jarosław
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-09-24
10200138
83.
Daciuk Paulina
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-09-24
10200139
84.
Daciuk Sławomir
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-09-30
10200145
85.
Dadura Aleksander
Suwałki
2015-06-10
10200475
86.
Dallemura Anna
MUKS Stoczek 45 Białystok
2013-07-30
10200378
87.
Dallemura Julia
MUKS Stoczek 45 Białystok
2014-03-17
10200386
88.
Dallemura Mariusz
MUKS Stoczek 45 Białystok
2014-03-17
10200387
89.
Danilewicz Weronika
MKSz.-MDK Białystok
2007-04-12
10200072
90.
Dańko Aleksandra
Janów
2015-12-13
10200531
91.
Dargiewicz Michał
UKS Batory Sokółka
2008-02-18
10200163
92.
Dąbrowska Paula
UMKSz. Jaćwież Suwałki
2007-04-12
10200071
93.
Dąbrowski Maciej
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2011-07-27
10200309
94.
Dąbrowski Maksymilian
Łomża
2016-04-14
10200560
95.
Dąbrowski Piotr
Białystok
2015-05-31
10200464
96.
Deputat Jakub
Janów
2015-12-13
10200532
97.
Deresz Mateusz
Janów
2015-12-28
10200541
98.
Dereszkiewicz Szymon
Janów
2015-12-13
10200533
99.
Dobaj Daniel
Bakałarzewo
2016-06-14
10200597
100.
Doktór Ryszard
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-06-20
10200116
101.
Dolata Marcin
MUKS Stoczek 45 Białystok
2012-04-26
10200320
102.
Dondziło Emilia
Krynki
2016-06-15
10200607
103.
Drągowska Katarzyna
MKSz.-MDK Białystok
2008-06-06
10200195
104.
Drobot Patryk
Białystok
2016-05-27
10200585
105.
Dubrawska Greta
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-01-10
10200003
106.
Dubrawski Janusz
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-01-10
10200002
107.
Dunda Szymon
Białystok
2016-04-27
10200569
108.
Dyjak Zofia
Białystok
2015-05-25
10200451
109.
Dziczkowska Maria
Suwałki
2016-01-20
10200547
110.
Dziczkowski Julian
Suwałki
2016-01-20
10200548
111.
Dziewiątkowski Igor
Sokółka
2015-12-13
10200534
112.
Dzięgielewski Artur
MUKS Stoczek 45 Białystok
2009-01-14
10200226
113.
Dzięgielewski Dominik
MUKS Stoczek 45 Białystok
2009-01-14
10200227
114.
Filewicz Adam
Białystok
2015-06-11
10200497
115.
Filewicz Przemysław
UKS Olimpik Mońki
2010-05-05
10200276
116.
Filewicz Radosław
UKS Olimpik Mońki
2010-05-05
10200277
117.
Filimoniuk Marcin
Hajnówka
2008-05-01
10200181
118.
Filipkowska Joanna
KSz. Maraton Łomża
2007-09-30
10200158
119.
Filipkowska Martyna
KSz. Maraton Łomża
2007-09-30
10200161
120.
Filipkowska Olga
KSz. Maraton Łomża
2007-09-30
10200159
121.
Filipow Arkadiusz
UMKSz. Jaćwież Suwałki
2007-06-20
10200115
122.
Filipow Mateusz
LKS Augustovia Augustów
2007-03-12
10200050
123.
Filipowicz Bartosz
UMKS Gambit Augustów
2009-09-29
10200262
124.
Fiłończuk Michał Adrian
MKSz.-MDK Białystok
2007-04-30
10200078
125.
Firmuga Jakub
Łomża
2016-05-17
10200580
126.
Frank Mateusz
MKSz-MDK Białystok
2012-04-30
10200322
127.
Frejlich Robert
Białystok
2008-11-21
10200223
128.
Fronczyk Wiktor
MUKS Stoczek 45 Białystok
2013-10-01
10200384
129.
Gajewski Krzysztof
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2013-04-16
10200392
130.
Galej Kacper Jarosław
MUKS Stoczek 45 Białystok
2012-07-16
10200341
131.
Galewski Piotr
UKS Batory Sokółka
2007-05-31
10200097
132.
Gałaszewski Karol
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2011-07-27
10200307
133.
Gałaszewski Patryk
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-02-22
10200031
134.
Gałka Jaromir
Krynki
2015-06-11
10200487
135.
Gałka Sławomir
Krynki
2016-04-10
10200559
136.
Garbowska Maja
MUKS Stoczek 45 Białystok
2013-07-12
10200370
137.
Garbuz Piotr
UKS Batory Sokółka
2007-05-31
10200088
138.
Gerasimiuk Michał
Białystok
2015-11-08
10200525
139.
Giełażyn Jan
Sokółka
2015-05-11
10200431
140.
Gierasimiuk Gabriela
MKSz.-MDK Białystok
2009-02-10
10200228
141.
Gierasimiuk Jacek
MKSz.-MDK Białystok
2009-06-20
10200252
142.
Gierda Piotr
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-04-04
10200065
143.
Giziewska Marta
Białystok
2010-06-30
10200286
144.
Gładyszewska Kinga
Suwałki
2016-01-07
10200544
145.
Gładyszewska Natalia
Suwałki
2016-01-07
10200543
146.
Godlewska Aleksandra
MKSz.-MDK Białystok
2007-03-19
10200055
147.
Gogol Wiktor
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-10-05
10200162
148.
Gołko Klaudia
Janów
2015-12-13
10200535
149.
Gorbacz Dominika
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-02-11
10200021
150.
Gorbacz Filip
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-02-11
10200022
151.
Górski Jan
MKSz.-MDK Białystok
2007-09-30
10200147
152.
Górski Kamil
Wasilków
2008-05-01
10200180
153.
Grabarczyk Edmund
BTSzach. Białystok
2008-02-18
10200164
154.
Grabowski Adam
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-04-12
10200069
155.
Graca Robert
UMKSz. Jaćwież Suwałki
2007-07-23
10200129
156.
Grądzka Aleksandra
MUKS Stoczek 45 Białystok
2013-07-12
10200373
157.
Grądzki Bartosz
MUKS Stoczek 45 Białystok
2013-07-12
10200374
158.
Grodzka Karolina
MKSz.-MDK Białystok
2008-06-21
10200203
159.
Grygiewicz Łukasz
UKS Batory Sokółka
2007-05-31
10200086
160.
Grygorczuk Paweł
Białystok
2008-04-25
10200175
161.
Grygorczuk Zuzanna
Sokółka
2015-05-11
10200432
162.
Gugała Zuzanna
MKSz.-MDK Białystok
2012-06-12
10200328
163.
Hapoń Gabriela
Sokółka
2016-06-14
10200600
164.
Hapoń Piotr
Sokółka
2016-06-14
10200601
165.
Hapunik Jakub
MUKS Stoczek 45 Białystok
2008-04-25
10200172
166.
Haraburda Jan
Augustów
2011-09-17
10200316
167.
Hasanov Sahib
KSz. Maraton Łomża
2008-08-18
10200213
168.
Hintertan Jędrzej
UMKS Gambit Augustów
2007-08-27
10200135
169.
Hoffman Jakub
Białystok
2015-05-27
10200457
170.
Hofman Damian
Białystok
2016-06-27
10200618
171.
Hołubowicz Kinga
Krynki
2015-06-11
10200488
172.
Ignatowicz Jakub
Krynki
2016-06-15
10200608
173.
Iwaniuk Michał
MKSz.-MDK Białystok
2012-05-26
10200326
174.
Iwaniuk Paweł
MKSz.-MDK Białystok
2009-02-10
10200234
175.
Jabłoński Zenon?
Białystok
2008-06-25
10200206
176.
Jachimowicz Damian
Krasnopol
2014-07-03
10200405
177.
Jackiewicz Oliwia
Bakałarzewo
2016-06-17
10200614
178.
Jagiełło Jakub
Janów
2015-12-13
10200536
179.
Jakubczyk Bartłomiej
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2012-06-15
10200329
180.
Jakubowski Krzysztof
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-08-27
10200133
181.
Janczarek Aleksandra
MKSz.-MDK Białystok
2009-02-10
10200238
182.
Jankowski Kacper
Suwałki
2015-06-10
10200476
183.
Jarczewski Marcin
MKSz.-MDK Białystok
2007-04-30
10200080
184.
Jarocki Gabriel
Białystok
2015-03-22
10200420
185.
Jasiulewicz Dawid
Suwałki
2016-05-10
10200577
186.
Jasiulewicz Kamil
Suwałki
2016-05-11
10200578
187.
Jastrzębski Szymon
Łomża
2014-08-29
10200409
188.
Jaszczuk Hubert
MUKS Stoczek 45 Białystok
2012-01-23
10200317
189.
Jaszczuk Marek
Ignatki-Osiedle
2016-06-14
10200602
190.
Jaszczuk Miłosz
MUKS Stoczek 45 Białystok
2013-07-30
10200380
191.
Jaszczuk Piotr
Ignatki-Osiedle
2016-04-23
10200564
192.
Jaśkiewicz Joanna
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-02-22
10200032
193.
Jaśkiewicz Kamila
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-02-22
10200033
194.
Jatel Filip
MKSz-MDK Białystok
2011-01-31
10200291
195.
Jocz Mateusz
MKSz.-MDK Białystok
2008-06-02
10200192
196.
Jóźwicka Anna
UKS Olimpik Mońki
2012-09-19
10200348
197.
Jucha Mateusz
LUKSz. Orient Sokółka
2010-12-14
10200289
198.
Jurczuk Tomasz
Białystok
2015-09-07
10200522
199.
Jurewicz Igor
Białystok
2014-05-08
10200395
200.
Jurkowski Krzysztof
Białystok
2015-05-30
10200461
201.
Kaczmarzyk Dominik
MUKS Stoczek 45 Białystok
2008-05-07
10200191
202.
Kalbarczyk Maciej
MKSz.-MDK Białystok
2007-05-31
10200106
203.
Kalbarczyk Paweł
Białystok
2015-09-07
10200523
204.
Kalejta Arkadiusz
UMKSz. Jaćwież Suwałki
2007-07-30
10200130
205.
Kalinowska Zuzanna
MUKS Stoczek 45 Białystok
2011-07-27
10200311
206.
Kalinowski Mateusz
MKSz.-MDK Białystok
2009-04-07
10200242
207.
Kalisty Michał
Białystok
2014-08-11
10200407
208.
Kamiński Daniel
UMKSz. Jaćwież Suwałki
2009-09-29
10200267
209.
Kamiński Hubert
MUKS Stoczek 45 Białystok
2013-07-30
10200381
210.
Kamiński Maciej
MUKS Stoczek 45 Białystok
2009-09-10
10200258
211.
Karłowicz Marek
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-05-07
10200082
212.
Karolczuk Iwo
MUKS Stoczek 45 Białystok
2013-07-12
10200372
213.
Kicińska Zofia
Białystok
2016-04-27
10200570
214.
Kiercul Piotr
MKSz-MDK Białystok
2011-01-16
10200290
215.
Kiołbasa Damian
LKS Augustovia Augustów
2007-08-22
10200131
216.
Kiołbasa Oliwia
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-09-30
10200155
217.
Kisielewski Adam
Bakałarzewo
2016-06-14
10200598
218.
Kisielewski Jan
Bakałarzewo
2016-06-14
10200599
219.
Klim Bartłomiej
UKS Batory Sokółka
2007-05-31
10200092
220.
Klimiuk Szymon
Białystok
2015-06-11
10200503
221.
Klimowicz Kacper
MKSz.-MDK Białystok
2008-09-29
10200222
222.
Klimuk Gracjan
Krynki
2016-06-15
10200609
223.
Kocimowski Mateusz
Przerośl
2014-05-28
10200397
224.
Kojło Szymon
Białystok
2014-09-01
10200412
225.
Kondraciuk Daria
MUKS Stoczek 45 Białystok
2008-09-02
10200221
226.
Koneszko Maciej
Jeleniewo
2016-01-25
10200550
227.
Konstańczuk Szymon
Białystok
2016-05-27
10200584
228.
Kopaczewski Zbigniew
Wasilków
2008-06-20
10200202
229.
Kopeć Gracjan
LUKSz. Orient Sokółka
2012-07-16
10200332
230.
Kopeć Norbert Szymon
LUKSz. Orient Sokółka
2012-07-16
10200333
231.
Kopiczko Natalia
UMKSz. Jaćwież Suwałki
2009-09-29
10200265
232.
Kopoczyński Łukasz
MKSz.-MDK Białystok
2009-03-09
10200241
233.
Koprowski Aleksander
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-05-07
10200085
234.
Kornacki Konrad
MKSz.-MDK Białystok
2008-05-02
10200189
235.
Koroniecki Rafał
Białystok
2015-06-11
10200504
236.
Koruch Maria
MUKS Stoczek 45 Białystok
2011-03-03
10200292
237.
Korwek Michał
MUKS ŁASz. Leonardo Łomża
2013-05-29
10200362
238.
Korzun Jakub
UMKS Gambit Augustów
2009-10-17
10200271
239.
Kosakowski Jakub
MUKS Stoczek 45 Białystok
2009-11-21
10200272
240.
Kosior Borys
MKSz.-MDK Białystok
2013-05-27
10200359
241.
Kosmacki Kacper
Białystok
2015-06-11
10200500
242.
Kossakowski Kamil
Łomża
2015-05-25
10200446
243.
Kostyra Stanisław
MUKS Stoczek 45 Białystok
2008-04-30
10200178
244.
Kotarska Martyna
UMKS Gambit Augustów
2007-02-05
10200012
245.
Kotarski Bartosz
KSz. Maraton Łomża
2008-08-18
10200214
246.
Kotarski Grzegorz
KSz. Maraton Łomża
2010-09-02
10200287
247.
Kowalczuk Antoni
UMKSz. Jaćwież Suwałki
2012-07-30
10200343
248.
Kowalczuk Jacek
UKS Batory Sokółka
2007-05-31
10200091
249.
Kowalczuk Mateusz
UMKSz. Jaćwież Suwałki
2012-07-30
10200344
250.
Kowalczyk Aleksandra
Łomża
2016-05-17
10200582
251.
Kownacka Gabriela
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2009-06-15
10200248
252.
Kozaczyńska Aleksandra
UKS Batory Sokółka
2007-05-31
10200090
253.
Kozak Magdalena
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-01-22
10200009
254.
Kozłowski Michał
MKSz.-MDK Białystok
2009-02-10
10200232
255.
Kożuchowski Jan
Szudziałowo
2010-01-18
10200274
256.
Krasowski Wojciech
Janów
2016-01-16
10200546
257.
Król Jan Stanisław
Białystok
2015-03-22
10200421
258.
Krutul Piotr
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-01-06
10200001
259.
Krzymowski Adam
MUKS Stoczek 45 Białystok
2010-05-21
10200278
260.
Krzyżopolski Patryk
UMKS Gambit Augustów
2007-02-05
10200013
261.
Kulesza Michał
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-09-28
10200140
262.
Kulfan Michał
MKSz-MDK Białystok
2011-09-17
10200314
263.
Kulikowski Michał
MKSz.-MDK Białystok
2007-04-30
10200077
264.
Kułak Marcin
LUKSz. Orient Sokółka
2012-07-16
10200334
265.
Kułak Michał
LUKSz. Orient Sokółka
2012-07-16
10200335
266.
Kurnicka Agnieszka
Białystok
2016-04-30
10200571
267.
Kurnicki Mateusz
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-06-20
10200117
268.
Kurowska Aleksandra
MKSz.-MDK Białystok
2007-03-19
10200059
269.
Kutyło Konrad
UMKSz. Jaćwież Suwałki
2012-07-30
10200345
270.
Kużelewska Olga
Białystok
2015-06-11
10200493
271.
Lach Wojciech
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-09-30
10200146
272.
Lebiedzińska Hanna
MUKS Stoczek 45 Białystok
2013-07-12
10200369
273.
Lebiedziński Gabriel
Supraśl
2016-06-17
10200615
274.
Leonowicz Monika
BTSzach. Białystok
2007-06-28
10200118
275.
Lewicki Piotr Jakub
LUKSz. Orient Sokółka
2010-05-29
10200279
276.
Lisowska Weronika
Sokółka
2016-06-15
10200604
277.
Łabanowska Dominika
MKSz.-MDK Białystok
2009-09-29
10200269
278.
Łada Michał
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-05-07
10200083
279.
Ładyński Kacper Jan
MKSz.-MDK Białystok
2009-02-10
10200229
280.
Łapiński Krzysztof
BTSzach. Białystok
2008-05-01
10200184
281.
Łukaszewicz Hanna
LUKSz. Orient Sokółka
2013-12-07
10200385
282.
Łukaszewska Magdalena
UKS Żak Łomża
2011-06-13
10200305
283.
Łukaszewski Marcin
UKS Żak Łomża
2011-06-13
10200306
284.
Maciejczuk Oliwier
MKSz.-MDK Białystok
2013-05-27
10200355
285.
Maciejek Maksymilian
MUKS Stoczek 45 Białystok
2013-07-30
10200379
286.
Maciejek Marcel
MKSz.-MDK Białystok
2013-05-27
10200360
287.
Mackiewicz Damian
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2009-07-30
10200255
288.
Maj Dominik
Suwałki
2015-06-10
10200477
289.
Majówka Aleksandra
Chełm
2015-09-14
10200524
290.
Makar Karol
Krynki
2015-06-11
10200489
291.
Makarec Anna
Białystok
2016-04-14
10200561
292.
Makowska Oliwia
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2013-04-26
10200352
293.
Maksimiuk Maja
MUKS Stoczek 45 Białystok
2014-04-12
10200389
294.
Malinowska Natalia
Białystok
2014-09-14
10200413
295.
Malinowski Aleksander
Białystok
2014-09-14
10200414
296.
Maliszewski Jakub
Szudziałowo
2009-04-25
10200243
297.
Maliszewski Jakub
Szudziałowo
2010-04-10
10200275
298.
Maliszewski Stefan
Krynki
2016-05-07
10200575
299.
Małyszko Aleksandra
MKSz-MDK Białystok
2012-04-30
10200323
300.
Mammadov Vafa
KSz. Maraton Łomża
2009-09-08
10200256
301.
Marcińczyk Michał
UKS Żak Łomża
2011-04-07
10200293
302.
Marcińczyk Monika
UKS Żak Łomża
2011-04-07
10200294
303.
Matejczyk Jakub
MKSz.-MDK Białystok
2009-09-19
10200259
304.
Matłowski Michał
MKSz.-MDK Białystok
2007-04-04
10200067
305.
Mendak Mateusz
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-07-18
10200122
306.
Męczkowska Ewa
KSz. Maraton Łomża
2011-06-13
10200302
307.
Męczkowski Dominik
KSz. Maraton Łomża
2011-06-13
10200303
308.
Michalak Robert
KSz. Maraton Łomża
2007-03-19
10200053
309.
Michalczuk Tomasz
MKSz-MDK Białystok
2011-09-17
10200315
310.
Michałowski Paweł
Białystok
2016-05-27
10200586
311.
Miecznik Albert
MUKS Stoczek 45 Białystok
2008-04-30
10200177
312.
Mierzejewska Magda
UMKSz. Jaćwież Suwałki
2007-02-28
10200047
313.
Mikos Michał
UMKS Gambit Augustów
2007-09-30
10200156
314.
Milewska Nikola
Suwałki
2016-08-03
10200619
315.
Milewski Karol
MKSz.-MDK Białystok
2007-03-19
10200058
316.
Milewski Mateusz
Suwałki
2015-06-10
10200478
317.
Minkiewicz Adam
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2013-04-16
10200391
318.
Miron Iga
Sokółka
2015-06-10
10200486
319.
Miron Karina
LUKSz. Orient Sokółka
2012-07-16
10200336
320.
Miroń Jeremi
LUKSz. Orient Sokółka
2013-09-23
10200383
321.
Miroń Michał
LUKSz. Orient Sokółka
2012-07-16
10200337
322.
Miroń Szymon
LUKSz. Orient Sokółka
2012-07-16
10200338
323.
Mirucka Maria
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-09-30
10200149
324.
Mituła Michał Piotr
UKS Batory Sokółka
2007-05-31
10200096
325.
Moćkun Dawid
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-06-13
10200113
326.
Moćkun Jakub
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2012-07-19
10200342
327.
Moniuszko Aleksandra
Białystok
2016-04-03
10200557
328.
Moniuszko Mateusz
Białystok
2015-06-11
10200505
329.
Moniuszko Paulina
Białystok
2016-04-03
10200558
330.
Moroz Adrian
Białystok
2015-05-26
10200454
331.
Morozewicz Bartosz
Białystok
2015-05-31
10200463
332.
Mozyrska Jolanta
MKSz.-MDK Białystok
2007-04-12
10200073
333.
Mroczkowska Eliza
Łomża
2014-08-29
10200410
334.
Mroczkowska Sylwia
Łomża
2015-06-12
10200512
335.
Mroczkowski Arkadiusz
MUKS ŁASz. Leonardo Łomża
2013-05-29
10200363
336.
Murawko Julia
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-02-22
10200034
337.
Murawko Katarzyna
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-02-22
10200035
338.
Murza Adam
Białystok
2013-01-11
10200349
339.
Myślińska Wiktoria
Łomża
2015-05-25
10200447
340.
Nasuta Grzegorz
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-01-22
10200006
341.
Nawalska Ewa
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-05-31
10200109
342.
Niedbała Piotr
UKS Żak Łomża
2007-09-28
10200143
343.
Niedźwiedzki Marcin
MKSz.-MDK Białystok
2013-05-27
10200356
344.
Niedźwiedzki Mariusz
MKSz.-MDK Białystok
2013-05-27
10200357
345.
Nikitiuk Adam
Supraśl
2015-06-05
10200467
346.
Nikołajuk Jakub
MUKS Stoczek 45 Białystok
2014-04-07
10200388
347.
Nikołajuk Julia
Białystok
2015-04-03
10200555
348.
Nikołajuk Konrad
Białystok
2014-08-26
10200408
349.
Obiedziński Paweł
KSz. Maraton Łomża
2008-04-20
10200170
350.
Obiedziński Piotr
KSz. Maraton Łomża
2008-08-18
10200216
351.
Obuchowska Weronika
MKSz.-MDK Białystok
2007-09-30
10200148
352.
Ocytko Andrzej
Białystok
2008-06-13
10200200
353.
Ocytko Anna
MUKS Stoczek 45 Białystok
2008-06-13
10200198
354.
Ocytko Beata
MUKS Stoczek 45 Białystok
2008-06-13
10200197
355.
Ocytko Ewa
MUKS Stoczek 45 Białystok
2008-06-13
10200199
356.
Ocytko Michał
MUKS Stoczek 45 Białystok
2008-05-02
10200188
357.
Okruszko Michał
MKSz.-MDK Białystok
2013-05-27
10200361
358.
Oleksza Radosław
UKS Batory Sokółka
2007-05-31
10200098
359.
Olszewski Filip Mikołaj
Białystok
2015-06-11
10200495
360.
Olszewski Jan Kazimierz
Białystok
2015-06-11
10200494
361.
Omilian Magdalena
Bakałarzewo
2016-06-14
10200595
362.
Omilian Paweł
Bakałarzewo
2016-06-14
10200594
363.
Omilianowicz Julia
Suwałki
2014-07-03
10200404
364.
Onoszko Urszula
MKSz.-MDK Białystok
2013-06-03
10200364
365.
Ostrowska Dominika
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-02-28
10200046
366.
Ostrowski Patryk
Białystok
2014-04-25
10200394
367.
Pabiś Wiktoria
Białystok
2015-06-01
10200466
368.
Pac Cyryl
Sokółka
2015-05-01
10200428
369.
Palacz Agnieszka
Krynki
2016-06-15
10200610
370.
Palacz Karolina
Krynki
2015-06-11
10200490
371.
Pałejko Gabriela
Suwałki
2015-02-19
10200416
372.
Pałejko Maria
Suwałki
2015-02-19
10200417
373.
Panasiuk Mateusz
MKSz.-MDK Białystok
2009-02-28
10200240
374.
Panasiuk Paweł
Białystok
2016-06-15
10200613
375.
Pańkowski Stanisław
Białystok
2015-05-25
10200452
376.
Paszkowski Krystian
Białystok
2015-03-22
10200422
377.
Pawłowska Katarzyna
MKSz.-MDK Białystok
2007-03-19
10200057
378.
Pęksa Piotr
Białystok
2016-08-03
10200621
379.
Pęksa Zuzanna
Białystok
2016-08-03
10200622
380.
Piaścik Zuzanna
Łomża
2016-05-17
10200581
381.
Pieczulis Błażej
Suwałki
2014-11-05
10200415
382.
Pieczulis Hubert
Suwałki
2015-06-12
10200509
383.
Pietkiewicz Łukasz
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2008-07-25
10200209
384.
Pietruszewski Marcin
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-02-22
10200036
385.
Pilcicka Aleksandra
MKSz.-MDK Białystok
2007-04-12
10200074
386.
Plichta Marek
UKS Batory Sokółka
2007-05-31
10200095
387.
Płachciński Szymon
MKSz.-MDK Białystok
2013-05-27
10200358
388.
Podlewski Michał
Suwałki
2014-07-03
10200402
389.
Podstolski Igor
KSz. Maraton Łomża
2013-09-21
10200382
390.
Pogorzelski Michał
MKSz.-MDK Białystok
2007-05-31
10200103
391.
Pogorzelski Rafał
LKS Augustovia Augustów
2007-04-30
10200081
392.
Pojawa Jakub
Suwałki
2015-06-10
10200479
393.
Popiel Natalia
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-07-18
10200123
394.
Popławska Dominika
Białystok
2016-02-22
10200552
395.
Popławski Maciej
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-07-18
10200127
396.
Poskrobko Krzysztof
Białystok
2014-04-25
10200393
397.
Poświatowski Michał
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-02-22
10200037
398.
Półtorzycki Omar
Białystok
2016-05-17
10200583
399.
Prażych Tadeusz
KSz. Maraton Łomża
2008-05-01
10200185
400.
Prutis Hanna
Supraśl
2015-05-29
10200459
401.
Prutis Zofia
Supraśl
2015-05-29
10200460
402.
Pryzmont Hubert
Janów
2016-05-08
10200576
403.
Pryzmont Sebastian
Janów
2016-05-02
10200572
404.
Ptak Cezary
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-09-12
10200136
405.
Ptaszyński Szymon
Wasilków
2016-04-03
10200554
406.
Puksza Andrzej
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-03-12
10200051
407.
Pul Mateusz
MKSz-MDK Białystok
2012-04-30
10200324
408.
Pyłko Paweł
UKS Batory Sokółka
2007-05-31
10200087
409.
Pytel Maciej
MUKS Stoczek 45 Białystok
2008-04-25
10200173
410.
Pytel Przemysław
MUKS Stoczek 45 Białystok
2008-04-25
10200174
411.
Raczkowski Andrzej
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-07-18
10200124
412.
Raczyński Miłosz
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-04-12
10200068
413.
Radel Oliwia
Sokółka
2015-06-10
10200485
414.
Radzewicz Paweł
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-07-18
10200125
415.
Radzewicz Piotr
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-07-18
10200126
416.
Radziszewska Julia
Suwałki
2014-05-28
10200396
417.
Rant Marcin
UMKSz. Jaćwież Suwałki
2007-03-21
10200063
418.
Raszkiewicz Agnieszka
UMKSz. Jaćwież Suwałki
2007-03-21
10200060
419.
Remiszewski Tomasz
Ełk
2008-05-01
10200187
420.
Rojek Mateusz
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2008-07-25
10200210
421.
Rojek Paulina
Suwałki
2015-06-10
10200480
422.
Romankiewicz Romuald
KSz. Maraton Łomża
2008-08-18
10200217
423.
Romowski Julian
MKSz.-MDK Białystok
2007-04-12
10200075
424.
Rosłan Joanna
MKSz.-MDK Białystok
2008-04-19
10200168
425.
Rosłan Katarzyna
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-05-31
10200105
426.
Rosłan Maciej
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-05-31
10200104
427.
Rosołowski Julian
Grabówka
2015-03-22
10200423
428.
Roszkowski Maciej
UMKS Gambit Augustów
2007-02-05
10200014
429.
Roszkowski Piotr
UMKS Gambit Augustów
2007-02-05
10200015
430.
Roszkowski Rafał
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-03-12
10200052
431.
Rudnik Anna
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-02-26
10200041
432.
Rudnik Małgorzata
MKSz.-MDK Białystok
2008-06-06
10200193
433.
Rudzińska Michalina
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2009-06-15
10200251
434.
Rudziński Sebastian
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2011-07-27
10200308
435.
Rusałowicz Gabriel
LUKSz. Orient Sokółka
2012-07-16
10200339
436.
Rutkowski Maksymilian
Łomża
2015-05-25
10200448
437.
Rynkiewicz Natalia
UMKSz. Jaćwież Suwałki
2007-09-30
10200153
438.
Rynkiewicz Paulina
UMKSz. Jaćwież Suwałki
2007-09-30
10200154
439.
Rynkiewicz Zofia
Białystok
2015-09-01
10200518
440.
Ryszkiewicz Adam
UMKSz. Jaćwież Suwałki
2007-03-21
10200062
441.
Ryszkiewicz Anna
UMKSz. Jaćwież Suwałki
2007-03-21
10200061
442.
Rytwiński Karol
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2013-07-01
10200368
443.
Sadowski Filip
MUKS Stoczek 45 Białystok
2012-01-23
10200318
444.
Sadowski Jakub
Białystok
2015-03-22
10200424
445.
Sadowski Michał
MUKS Stoczek 45 Białystok
2012-01-23
10200319
446.
Safanowski Tomasz
KSz. Maraton Łomża
2008-08-18
10200215
447.
Sakowicz Krzysztof
Wasilków
2008-05-01
10200179
448.
Sańko Marcin
UKS Batory Sokółka
2008-06-14
10200201
449.
Sańko-Sawczenko Igor
Białystok
2015-07-11
10200516
450.
Sapiński Sebastian
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2013-07-01
10200367
451.
Sarosiek Marcin
UKS Batory Sokółka
2007-05-31
10200093
452.
Sawicki Jakub
Białystok
2008-07-25
10200211
453.
Sawicki Jakub
Białystok
2015-05-12
10200435
454.
Sawicki Jan
Jeleniewo
2015-06-10
10200481
455.
Sawicki Wojciech
UMKSz. Jaćwież Suwałki
2013-07-23
10200375
456.
Schiro? Benito
Sokółka
2015-12-13
10200537
457.
Schyllo Wiktoria
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2013-04-26
10200351
458.
Semeniec Szymon
Białystok
2015-06-11
10200506
459.
Sieliwonik Katarzyna
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-04-12
10200070
460.
Siemieniaka Wiktor
Suwałki
2016-06-15
10200611
461.
Sienkiewicz Szymon
UKS Żak Łomża
2009-09-23
10200260
462.
Sieńko Jędrzej
MKSz.-MDK Białystok
2009-05-13
10200245
463.
Sieńko Mateusz
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-05-31
10200108
464.
Sikora Oliwier
Białystok
2015-05-12
10200436
465.
Sikorski Hubert
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-02-26
10200040
466.
Sikorski Mateusz
MUKS Stoczek 45 Białystok
2008-05-06
10200190
467.
Sikorski Mikołaj
UMKSz. Jaćwież Suwałki
2009-09-29
10200266
468.
Skrodzka Agnieszka
Łomża
2015-06-12
10200510
469.
Skrodzki Mateusz
UKS Żak Łomża
2009-09-23
10200261
470.
Skrouba Jakub
Krynki
2015-06-11
10200491
471.
Skupska Magdalena
Augustów
2015-06-08
10200470
472.
Słabińska Patrycja
Suwałki
2015-12-08
10200527
473.
Sławiński Kacper
MUKS Stoczek 45 Białystok
2008-07-10
10200207
474.
Słuchocki Igor
Suwałki
2015-12-08
10200528
475.
Słuchocki Mikołaj
Suwałki
2015-05-18
10200438
476.
Smolarczyk Tomasz
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-05-31
10200101
477.
Smoliński Kajetan
Białystok
2015-06-12
10200513
478.
Sobocińska Małgorzata
KSz. Maraton Łomża
2007-02-05
10200011
479.
Sobociński Sławomir
UKS Żak Łomża
2007-02-15
10200026
480.
Sobolewski Dawid
LKS Augustovia Augustów
2009-06-15
10200250
481.
Sochacki Christophe
UMKSz. Jaćwież Suwałki
2007-04-24
10200076
482.
Sochacki Wojciech
UMKSz. Jaćwież Suwałki
2007-03-21
10200064
483.
Sokołowska Olga
UKS Żak Łomża
2009-06-15
10200249
484.
Sokołowski Hubert Max
Wasilków
2016-02-28
10200553
485.
Sokołowski Jakub
KSz. Maraton Łomża
2007-05-31
10200111
486.
Sokołowski Krzysztof
KSz. Maraton Łomża
2007-05-31
10200112
487.
Solnik Gabriel Natan
Sokółka
2015-12-13
10200538
488.
Sosnowski Dawid
Janów
2015-12-13
10200539
489.
Sowul Bartosz
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-02-22
10200038
490.
Sowul Błażej
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-07-18
10200128
491.
Spisak Czesław
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-08-27
10200132
492.
Spisak Gabriela
Białystok
2015-03-22
10200425
493.
Stadnik Daniel
Suwałki
2015-06-10
10200482
494.
Staniewicz Adrianna
Wasilków
2015-06-08
10200469
495.
Stankiewicz Mateusz
Suwałki
2016-08-03
10200620
496.
Staręga Maksymilian
Białystok
2015-06-12
10200514
497.
Stasiełuk Szymon
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-09-14
10200137
498.
Stasienko Łukasz
Wasilków
2008-04-20
10200171
499.
Stasiewicz Jan
MKSz.-MDK Białystok
2007-03-19
10200056
500.
Strumiło Sławomir
Białystok
2008-05-01
10200182
501.
Stupak Aleksandra
Sokółka
2016-06-10
10200590
502.
Stupak Bartosz
Sokółka
2015-05-11
10200433
503.
Supeł Sebastian
Janów
2016-04-16
10200562
504.
Supeł Weronika
Janów
2015-12-07
10200526
505.
Surażyński Kacper
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-07-18
10200121
506.
Szapiel Paweł
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-05-31
10200102
507.
Szczotka Klara
Białystok
2015-03-28
10200426
508.
Szczotka Matylda
Białystok
2015-03-28
10200427
509.
Szczuka Konrad
Janów
2015-12-13
10200540
510.
Szekowska Malwina
Białystok
2016-04-20
10200563
511.
Szeligowski Paweł
Łomża
2015-05-25
10200449
512.
Szemplińska Julia
Lewickie
2015-06-12
10200511
513.
Szerenos Maciej
Białystok
2009-02-14
10200239
514.
Szerszunowicz Jakub
MKSz.-MDK Białystok
2008-06-06
10200194
515.
Szerszunowicz Maciej
MKSz.-MDK Białystok
2009-04-28
10200244
516.
Szewczyk Malwina
UKS Żak Łomża
2011-04-07
10200295
517.
Szlis Maksymilian
Sokółka
2016-10-01
10200623
518.
Szóstko Jakub
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-02-28
10200048
519.
Szulc Filip
UMKSz. Jaćwież Suwałki
2010-06-24
10200281
520.
Szulc Zofia
UMKSz. Jaćwież Suwałki
2010-06-24
10200282
521.
Szwajkowska Kamila
KSz. Maraton Łomża
2007-01-15
10200004
522.
Szwajkowski Patryk
KSz. Maraton Łomża
2007-01-15
10200005
523.
Szydło Michał
Białystok
2014-05-31
10200398
524.
Szydłowski Łukasz
Sokółka
2016-06-10
10200591
525.
Szydłowski Rafał
Sokółka
2015-05-11
10200434
526.
Szymaniuk Daria
MUKS Stoczek 45 Białystok
2008-06-25
10200204
527.
Szymaniuk Paweł
UKS Batory Sokółka
2007-05-31
10200094
528.
Szymańska Maria
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-02-22
10200039
529.
Szymański Marcin
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-08-27
10200134
530.
Szymański Piotr
KSz. Maraton Łomża
2008-09-02
10200220
531.
Szymczyk Gabriela
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2011-04-26
10200298
532.
Szymczyk Mateusz
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2010-06-24
10200284
533.
Śledź Dawid
Suwałki
2015-05-18
10200439
534.
Śmiarowski Jakub
Mały Płock
2015-06-08
10200468
535.
Świątek Jakub
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2011-04-26
10200296
536.
Świderski Marcin
MKSz-MDK Białystok
2010-06-30
10200285
537.
Toczydłowski Michał
MKSz.-MDK Białystok
2007-03-19
10200054
538.
Topolewski Marek
MKSz.-MDK Białystok
2007-05-31
10200100
539.
Trofimiuk Tomasz
MUKS Stoczek 45 Białystok
2008-05-01
10200183
540.
Trojniar Marcin
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-06-20
10200114
541.
Truszkowska Joanna
UMKS Gambit Augustów
2007-02-05
10200016
542.
Truszkowski Mateusz
MUKS Stoczek 45 Białystok
2009-05-30
10200247
543.
Trzeciakowski Jakub
Białystok
2015-09-04
10200519
544.
Tur Mariusz
UKS Batory Sokółka
2007-05-31
10200089
545.
Turczyński Michał
MKSz.-MDK Białystok
2009-02-10
10200231
546.
Tylenda Krzysztof
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-07-18
10200120
547.
Tylenda Łukasz
Suwałki
2016-04-27
10200567
548.
Urbański Piotr
LKS Augustovia Augustów
2007-09-30
10200157
549.
Uściłko Adam
LUKSz. Orient Sokółka
2011-06-06
10200300
550.
Uściłko Aleksandra
LUKSz. Orient Sokółka
2011-06-06
10200301
551.
Walczak Rafał
UMKS Gambit Augustów
2007-02-05
10200017
552.
Walendykiewicz Jakub
Suwałki
2014-07-03
10200406
553.
Walendykiewicz Martyna
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2013-04-16
10200390
554.
Walewski Wojciech
KSz. Maraton Łomża
2007-05-31
10200110
555.
Warakomska Anna
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-01-22
10200007
556.
Warakomski Tomasz
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-01-22
10200008
557.
Wasilewski Bartosz
UMKSz. Jaćwież Suwałki
2010-06-24
10200283
558.
Wasilewski Mateusz
UMKSz. Jaćwież Suwałki
2009-09-29
10200268
559.
Wasilewski Piotr
UMKSz. Jaćwież Suwałki
2007-09-30
10200151
560.
Wasilewski Stanisław
Suwałki
2016-01-07
10200545
561.
Wasiluk Piotr
MKSz.-MDK Białystok
2009-11-21
10200273
562.
Wasiluk Robert
MKSz.-MDK Białystok
2007-02-26
10200044
563.
Waśkiel Krystian
Sokółka
2016-07-11
10200596
564.
Wawrukiewicz Szymon
Suwałki
2016-06-15
10200612
565.
Widelski Kacper
MKSz.-MDK Białystok
2009-05-30
10200246
566.
Wiercińska Natalia
Białystok
2015-06-11
10200499
567.
Wierzbicki Michał
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2010-06-23
10200280
568.
Wierzbicki Nicolas
Sokółka
2015-05-22
10200441
569.
Wierzbiło Mateusz
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-07-18
10200119
570.
Więch Wiktor Albert
Suwałki
2015-02-19
10200418
571.
Wiński Łukasz
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-02-26
10200045
572.
Wiszniewska Gabriela
Suwałki
2015-06-10
10200483
573.
Wiszniewska Iga Anna
Białystok
2015-06-11
10200507
574.
Wiszniewski Albert
Białystok
2015-09-04
10200520
575.
Wiszniewski Mateusz
Białystok
2015-06-11
10200508
576.
Wiśniewska Julia
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-09-30
10200144
577.
Witkowska Maja
Białystok
2016-06-17
10200617
578.
Włodkowski Wojciech
UKS Żak Łomża
2007-09-28
10200142
579.
Wojewoda Tobiasz
Łomża
2015-06-24
10200515
580.
Wojna Aleksander
Supraśl
2016-06-17
10200616
581.
Wojtach Klaudia
UKS Olimpik Mońki
2011-09-17
10200312
582.
Wojtacha Krzysztof
Wasilków
2016-04-03
10200556
583.
Wojtecka Hanna
Białystok
2014-09-01
10200411
584.
Wojtecka Zofia
MKSz-MDK Białystok
2012-04-30
10200325
585.
Wołągiewicz Anna
Suwałki
2015-12-08
10200529
586.
Wołągiewicz Kinga
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2011-04-26
10200297
587.
Wołosik Monika
MKSz.-MDK Białystok
2009-02-10
10200235
588.
Woronko Kornel
Sokółka
2016-06-10
10200592
589.
Woźniczka Karolina
MKSz.-MDK Białystok
2007-02-26
10200042
590.
Wójcik Kamil
MKSz.-MDK Białystok
2007-02-11
10200023
591.
Wysocka Edyta
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2012-04-29
10200321
592.
Wysocka Kamila
Jeleniewo
2016-01-25
10200549
593.
Wysocka Magdalena
Jeleniewo
2016-05-11
10200579
594.
Zabłocki Adrian
Janów
2015-12-28
10200542
595.
Zacharczuk Jakub
MUKS Stoczek 45 Białystok
2009-09-10
10200257
596.
Zajkowska Agata
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-01-30
10200010
597.
Zajkowski Gabriel
Sokółka
2016-06-10
10200593
598.
Zajkowski Piotr
LUKSz. Orient Sokółka
2013-07-30
10200377
599.
Zajkowski Szymon
LUKSz. Orient Sokółka
2012-07-16
10200340
600.
Zajkowski Wojciech
LUKSz. Orient Sokółka
2013-04-22
10200350
601.
Zapert Grzegorz
KSz. Maraton Łomża
2011-06-13
10200304
602.
Zaremba Michał
Łomża
2015-05-25
10200450
603.
Zawalich Maciej
Krynki
2015-06-11
10200492
604.
Zbroch Jan
Białystok
2015-06-11
10200498
605.
Zianowicz Domink
Sejny
2014-07-03
10200400
606.
Zieliński Piotr
Krasnopol
2014-07-03
10200403
607.
Zińczuk Leon
BTSzach. Białystok
2008-04-04
10200167
608.
Ziziuk Martyna
Sokółka
2008-06-25
10200205
609.
Zoch Tomasz
Bielsk Podlaski
2008-04-28
10200176
610.
Zubacki Wiktor
Białystok
2015-05-26
10200455
611.
Zubrycka Marta
MKSz.-MDK Białystok
2013-05-27
10200353
612.
Zubrycki Bartosz
Białystok
2016-06-07
10200587
613.
Zwierzyński Filip
MKSz.-MDK Białystok
2009-02-10
10200237
614.
Zwolan Adam
MKSz.-MDK Białystok
2007-02-11
10200024
615.
Zwolan Anna
MKSz.-MDK Białystok
2007-02-11
10200025
616.
Zygmunt Jakub
UMKSz. Jaćwież Suwałki
2012-07-30
10200347
617.
Żebrowska Anna
KSz. Maraton Łomża
2007-09-30
10200160
618.
Żendzian Mateusz
MKSz.-MDK Białystok
2009-02-10
10200233
619.
Żochowski Kacper
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-02-15
10200027
620.
Żukowska Michalina
Białystok
2015-08-31
10200517
621.
Żukowski Antoni
MKSz.-MDK Białystok
2009-01-14
10200225
622.
Żygieło Jakub
Sokółka
2016-06-14
10200603
623.
Żywolewski Filip
LUKSz. Orient Sokółka
2009-07-03
10200253