Sędziowie

ZESTAWIENIE LICENCJI SĘDZIOWSKICH
wydanych przez Podlaski Związek Szachowy w Białymstoku

wg stanu na dzień 05.05.2017 r.

Lp. Nazwisko i imię
Miejscowość
Klasa sędziowska
Nr licencji
1.
Alijew Borys
Podnowinka
II
10300009
2.
Balano Rafał
Suwałki
III
10300038
3.
Bartoszewicz Marcin
Augustów
II
10300015
4.
Bernacki Gabriel
Białystok
III
10300029
5.
Bochenko Józef
Janów
P
10300014
6.
Bura Mikołaj
Suwałki
P
10300006
7.
Burakowski Mariusz
Białystok
III
8.
Busiński Karol
Białystok
III
10300047
9.
Buzun Jan
Białystok
III
10300012
10.
Chilkiewicz Piotr
Białystok
III
10300024
11.
Choiński Andrzej
Ciechanowiec
II
12.
Chojnacki Włodzimierz
Białystok
II
10300005
13.
Dubrawski Janusz
Białystok
II
10300004
14.
Dziczkowski Mariusz
Suwałki
III
10300039
15.
Galej Jarosław
Białystok
II
10300034
16.
Gładyszewski Adam
Suwałki
III
10300040
17.
Głowacki Andrzej D.
Suwałki
III
10300046
18.
Górski Jan †
Białystok
P
10300013
19.
Grabarczyk Edmund
Białystok
III
10300016
20.
Hackiewicz Włodzimierz
Bielsk Podl.
II
10300026
21.
Jarczewski Marcin
Białystok
III
22.
Jaroch Paweł
Suwałki
IA
23.
Jurewicz Andrzej
Supraśl
III
10300030
24.
Klimaszewska Kamila
Białystok
I
10300002
25.
Kochańska Emilia
Zabłudów
III
26.
Kosakowska Anna
Suwałki
I
10300035
27.
Kosiorek Andrzej
Augustów
II
10300022
28.
Kozłowski Tomasz
Białystok
II
10300019
29.
Kuczyński Dariusz
Bielsk Podl.
III
10300033
30.
Kuczyński Kamil
Białystok
III
31.
Michalak Robert
Łomża
P
10300008
32.
Milewski Karol
Wasilków
III
10300041
33.
Obiedziński Piotr
Łomża
II
10300037
34.
Okulewicz Zbigniew
Grajewo
II
10300023
35.
Ołów Jarosław
Suwałki
III
10300042
36.
Popławski Mirosław
Białystok
III
37.
Raczkowski Jarosław
Sokółka
III
10300021
38.
Radzewicz Waldemar
Suwałki
II
10300028
39.
Radziwonowicz Andrzej
Mońki
III
10300032
40.
Roszkowski Rafał
Białystok
II
10300025
41.
Sobocińska Magdalena
Łomża
II
42.
Sobociński Sławomir
Łomża
I
10300010
43.
Spisak Czesław
Białystok
II
10300036
44.
Stasienko Łukasz
Wasilków
III
10300011
45.
Suchowierski Łukasz
Zabłudów
III
10300043
46.
Szewczyk Magdalena
Łomża
II
10300020
47.
Śmieszek Wojciech
Szczecin
III
48.
Taranienko Janusz
Białystok
III
10300027
49.
Ulecka Urszula
Białystok
II
10300017
50.
Walewski Wojciech
Łomża
II
10300018
51.
Widelski Kacper
Wasilków
III
10300044
52.
Wojtkowska Kamila
Ciechanowiec
III
10300045
53.
Zalewski Andrzej
Łomża
I
10300003
54.
Zega Leszek
Białystok
IA
10300001
55.
Zielińska Magdalena
Suwałki
II
56.
Zieliński Piotr
Suwałki
I
10300007
57.
Zwolan Anna
Białystok
III
10300031
 
Patrz też: Zestawienie opłat sędziowskich; Zestawienie licencji sędziowskich, Listę zarejestrowanych sędziów