Czwartek, 13 grudnia 2018 r. | Imieniny: Łucji, Otylii

SPRAWOZDANIE ZARZĄDU ZA LATA 2007-2010 - załączniki 1-5

Załącznik nr 1
LISTA KLUBÓW ZAREJESTROWANYCH W PODLASKIM ZWIĄZKU SZACHOWYM
wg stanu na dzień 31.12.2010 r.
Lp.
Nr. ew.
Nazwa klubu
Prezes
1.      
001-Z
MUKS Stoczek 45 Białystok
Leszek Zega
2.      
003-Z
UKS Żak Łomża
Tadeusz Jakubowski
3.      
004-Z
UMKSz. Jaćwież Suwałki
Piotr Zieliński
4.      
005-Z
KSz. Javena Hańcza Suwałki
Irena Warakomska
5.      
006-Z
KSz. Maraton Łomża
Grzegorz Kotarski
6.      
008-Z
BTSzach. Białystok
Adam Murza
7.      
009-Z
LKS Augustovia Augustów
Joanna Kiołbasa
8.      
012-Z
MKSz-MDK Białystok
Kamila Klimaszewska
9.      
015-Z
UMKS Gambit Augustów
Borys Alijew
10.    
020-Z
LUKSz. Orient Sokółka
Barbara Chmielecka
11.    
021-Z
UKS przy Gimnazjum w Ciechanowcu
Elżbieta Trzeszczkowska
12.    
022-Z
UKS Olimpik przy SP 2 Mońki
Stanisław Filewicz
Załącznik nr 2
LISTA SZKOLENIOWCÓW DZIAŁAJĄCYCH NA TERENIE WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO
Lp.
Nazwisko i imię
Klub
Uprawnienia
1.      
Alijew Borys
UMKS Gambit Augustów
instruktor
2.      
Bartoszewicz Marcin
LKS Augustovia Augustów
instruktor
3.      
Bernard Ryszard
UKMSz. Jaćwież Suwałki
trener II klasy
4.      
Bochenko Józef
LUKSz. „Orient” Sokółka
instruktor
5.      
Bura Mikołaj
KSz. Javena Hańcza Suwałki
trener II klasy
6.      
Dubrawski Janusz
MUKS Stoczek 45 Białystok
instruktor
7.      
Gałażewski Tomasz
UKMSz. Jaćwież Suwałki
instruktor
8.      
Gałkiewicz Dariusz
KSz. Javena Hańcza Suwałki
instruktor
9.      
Jaremiszyn Urszula
MKSz-MDK Białystok
instruktor
10.    
Kachur Aleksander
UKMSz. Jaćwież Suwałki
instruktor
11.    
Klimaszewska Kamila
MKSz-MDK Białystok
trener II klasy
12.    
Kostyra Stanisław
MUKS Stoczek 45 Białystok
trener II klasy
13.    
Michalak Robert
KSz. Maraton Łomża
instruktor
14.    
Ostrowski Leszek
KSz. Javena Hańcza Suwałki
trener II klasy
15.    
Radzewicz Waldemar
KSz. Javena Hańcza Suwałki
instruktor
16.    
Radziwonowicz Andrzej
UKS Olimpik Mońki
instruktor
17.    
Raszkiewicz Agnieszka
UKMSz. Jaćwież Suwałki
instruktor
18.    
Sobociński Sławomir
UKS Żak Łomża
instruktor
19.    
Spisak Czesław
MUKS Stoczek 45 Białystok
instruktor
20.    
Wilczyński Grzegorz
UKMSz. Jaćwież Suwałki
instruktor
21.    
Zieliński Piotr
UKMSz. Jaćwież Suwałki
instruktor
Załącznik nr 3
ZESTAWIENIE LICENCJI KLUBOWYCH WYDANYCH W LATACH 2007-2010
Lp.
Nazwa klubu
Data nadania licencji
Nr licencji
1.      
MUKS Stoczek 45 Białystok
2007-01-01
10100001
2.      
MKSz-MDK Białystok
2007-01-01
10100002
3.      
KSz. Javena Hańcza Suwałki
2007-01-22
10100003
4.      
UMKS Gambit Augustów
2007-02-05
10100004
5.      
UMKSz. Jaćwież Suwałki
2007-02-05
10100005
6.      
UKS Żak przy ZSO Łomża
2007-02-15
10100006
7.      
LUKS Sokoły Dziadkowice
2007-02-20
10100007
8.      
KSz. Maraton Łomża
2007-02-26
10100008
9.      
LKS Augustovia Augustów
2007-03-12
10100009
10.    
UKS Batory Sokółka
2007-04-10
10100010
11.    
BTSzach. Białystok
2007-06-11
10100011
12.    
UKS przy Gimnazjum w Ciechanowcu
2010-04-10
10100012
13.    
LUKSz. Orient Sokółka
2010-04-26
10100013
14.    
UKS Olimpik Mońki
2010-05-05
10100014
Załącznik nr 4
ZESTAWIENIE LICENCJI ZAWODNICZYCH WYDANYCH W LATACH 2007-2010
Lp.
Nazwisko i imię
Data urodzenia
Data nadania licencji
Nr licencji
1.      
Adamski Paweł
1999-04-21
2009-02-10
10200230
2.      
Aleksiejuk Małgorzata
1996-08-12
2008-12-01
10200224
3.      
Andrejuk Filip
2000-03-28
2008-06-06
10200196
4.      
Anzel Paweł
2001-02-20
2008-07-25
10200208
5.      
Autzen Alexander
1999-02-19
2007-02-11
10200018
6.      
Bagan Dorota
1997-06-03
2007-09-30
10200152
7.      
Bałdowski Paweł
1999-10-10
2009-10-17
10200270
8.      
Bargielski Hubert
1999-06-06
2008-09-02
10200219
9.      
Barmuta Bartosz
1997-04-28
2007-02-22
10200030
10.    
Bednarczyk Małgorzata M.
1998-06-27
2007-04-30
10200079
11.    
Bernacki Gabriel
1988-06-24
2008-07-30
10200212
12.    
Bobras Jan
1941-04-15
2008-05-01
10200186
13.    
Borawski Jakub
1995-08-27
2007-05-31
10200107
14.    
Borodziuk Szymon
1996-09-02
2007-04-04
10200066
15.    
Boruta Patryk
1997-06-03
2007-02-26
10200043
16.    
Bućko Adam
1993-10-11
2007-03-12
10200049
17.    
Bułatow Witali
1996-05-27
2008-04-19
10200169
18.    
Buraczewski Rafał
1998-04-25
2007-05-07
10200084
19.    
Burakowska Gabriela
1998-08-28
2008-03-31
10200166
20.    
Burakowski Mariusz
1972-07-13
2008-03-31
10200165
21.    
Busłowicz Jakub
1997-08-22
2007-09-30
10200150
22.    
Buzun Michał
1992-01-08
2007-02-21
10200028
23.    
Buzun Rafał
1995-04-27
2007-02-21
10200029
24.    
Chilkiewicz Marek
1990-10-07
2007-02-11
10200019
25.    
Chilkiewicz Piotr
1990-10-07
2007-02-11
10200020
26.    
Chlabicz Szymon
1998-11-15
2007-09-28
10200141
27.    
Chmielecka Aleksandra
1997-09-24
2007-05-31
10200099
28.    
Choińska Debora
2002-06-04
2009-07-20
10200254
29.    
Chomik Filip
1999-05-17
2009-02-10
10200236
30.    
Chudecki Krystian
1999-08-28
2009-09-29
10200263
31.    
Cimicki Dariusz
1966-04-05
2010-12-14
10200288
32.    
Czaja Wojciech
1982-06-22
2008-08-20
10200218
33.    
Czajkowski Mateusz
2000-08-24
2009-09-29
10200264
34.    
Daciuk Jarosław
1995-09-19
2007-09-24
10200138
35.    
Daciuk Paulina
2000-07-04
2007-09-24
10200139
36.    
Daciuk Sławomir
1956-11-13
2007-09-30
10200145
37.    
Danilewicz Weronika
1996-07-19
2007-04-12
10200072
38.    
Dargiewicz Michał
1995-08-18
2008-02-18
10200163
39.    
Dąbrowska Paula
1993-09-18
2007-04-12
10200071
40.    
Doktór Ryszard
1989-03-08
2007-06-20
10200116
41.    
Drągowska Katarzyna
1999-06-12
2008-06-06
10200195
42.    
Dubrawska Greta
1994-06-14
2007-01-10
10200003
43.    
Dubrawski Janusz
1962-01-26
2007-01-10
10200002
44.    
Dzięgielewski Artur
1965-08-18
2009-01-14
10200226
45.    
Dzięgielewski Dominik
2001-11-10
2009-01-14
10200227
46.    
Filewicz Przemysław
1997-09-26
2010-05-05
10200276
47.    
Filewicz Radosław
2001-09-20
2010-05-05
10200277
48.    
Filimoniuk Marcin
1983-06-08
2008-05-01
10200181
49.    
Filipkowska Joanna
1996-07-01
2007-09-30
10200158
50.    
Filipkowska Martyna
1990-10-11
2007-09-30
10200161
51.    
Filipkowska Olga
1992-07-29
2007-09-30
10200159
52.    
Filipow Arkadiusz
1997-06-24
2007-06-20
10200115
53.    
Filipow Mateusz
1997-02-13
2007-03-12
10200050
54.    
Filipowicz Bartosz
1999-01-23
2009-09-29
10200262
55.    
Fiłończuk Michał Adrian
1998-03-17
2007-04-30
10200078
56.    
Frejlich Robert
1971-01-22
2008-11-21
10200223
57.    
Galewski Piotr
1996-07-26
2007-05-31
10200097
58.    
Gałaszewski Patryk
1995-05-13
2007-02-22
10200031
59.    
Garbuz Piotr
1994-03-28
2007-05-31
10200088
60.    
Gierasimiuk Gabriela
1996-07-04
2009-02-10
10200228
61.    
Gierasimiuk Jacek
1997-08-15
2009-06-20
10200252
62.    
Gierda Piotr
1997-07-24
2007-04-04
10200065
63.    
Giziewska Marta
1999-07-20
2010-06-30
10200286
64.    
Godlewska Aleksandra
1994-08-30
2007-03-19
10200055
65.    
Gogol Wiktor
1999-06-22
2007-10-05
10200162
66.    
Gorbacz Dominika
1996-02-14
2007-02-11
10200021
67.    
Gorbacz Filip
1996-02-14
2007-02-11
10200022
68.    
Górski Jan Mieczysław
1998-06-27
2007-09-30
10200147
69.    
Górski Kamil
1995-11-28
2008-05-01
10200180
70.    
Grabarczyk Edmund
1944-07-21
2008-02-18
10200164
71.    
Grabowski Adam
1994-07-05
2007-04-12
10200069
72.    
Graca Robert
1992-11-19
2007-07-23
10200129
73.    
Grodzka Karolina
1996-09-23
2008-06-21
10200203
74.    
Grygiewicz Łukasz
1996-05-13
2007-05-31
10200086
75.    
Grygorczuk Paweł
1987-07-31
2008-04-25
10200175
76.    
Hapunik Jakub
2000-02-26
2008-04-25
10200172
77.    
Hasanov Sahib
1965-05-16
2008-08-18
10200213
78.    
Hintertan Jędrzej
1998-02-10
2007-08-27
10200135
79.    
Iwaniuk Paweł
2000-07-30
2009-02-10
10200234
80.    
Jabłoński Zenon
1957-05-17
2008-06-25
10200206
81.    
Jakubowski Krzysztof
1983-09-23
2007-08-27
10200133
82.    
Janczarek Aleksandra
1999-09-14
2009-02-10
10200238
83.    
Jarczewski Marcin
1990-01-26
2007-04-30
10200080
84.    
Jaśkiewicz Joanna
1996-05-19
2007-02-22
10200032
85.    
Jaśkiewicz Kamila
1997-10-19
2007-02-22
10200033
86.    
Jocz Mateusz
1991-05-09
2008-06-02
10200192
87.    
Jucha Mateusz
1998-06-22
2010-12-14
10200289
88.    
Kaczmarzyk Dominik
1998-02-21
2008-05-07
10200191
89.    
Kalbarczyk Maciej
1997-09-18
2007-05-31
10200106
90.    
Kalejta Arkadiusz
1992-04-20
2007-07-30
10200130
91.    
Kalinowski Mateusz
1997-09-14
2009-04-07
10200242
92.    
Kamiński Daniel
1999-12-27
2009-09-29
10200267
93.    
Kamiński Maciej
2001-04-03
2009-09-10
10200258
94.    
Karłowicz Marek
1998-06-17
2007-05-07
10200082
95.    
Kiołbasa Damian
1995-03-21
2007-08-22
10200131
96.    
Kiołbasa Oliwia
2000-04-26
2007-09-30
10200155
97.    
Klim Bartłomiej
1998-07-19
2007-05-31
10200092
98.    
Klimowicz Kacper P.
1996-10-02
2008-09-29
10200222
99.    
Kondraciuk Daria
2000-04-17
2008-09-02
10200221
100. 
Kopaczewski Zbigniew
1965-03-15
2008-06-20
10200202
101. 
Kopiczko Natalia
2000-01-01
2009-09-29
10200265
102. 
Kopoczyński Łukasz Oskar
2000-05-01
2009-03-09
10200241
103. 
Koprowski Aleksander
1997-07-15
2007-05-07
10200085
104. 
Kornacki Konrad
1998-01-02
2008-05-02
10200189
105. 
Korzun Jakub
2001-05-01
2009-10-17
10200271
106. 
Kosakowski Jakub
2002-07-01
2009-11-21
10200272
107. 
Kostyra Stanisław
1951-01-26
2008-04-30
10200178
108. 
Kotarska Martyna
1995-05-05
2007-02-05
10200012
109. 
Kotarski Bartosz
1999-07-23
2008-08-18
10200214
110. 
Kotarski Grzegorz
1971-01-03
2010-09-02
10200287
111. 
Kowalczuk Jacek
1999-07-13
2007-05-31
10200091
112. 
Kownacka Gabriela
1998-02-17
2009-06-15
10200248
113. 
Kozaczyńska Aleksandra
1998-07-18
2007-05-31
10200090
114. 
Kozak Magdalena
1988-05-05
2007-01-22
10200009
115. 
Kozłowski Michał
2000-10-17
2009-02-10
10200232
116. 
Kożuchowski Jan
1997-06-24
2010-01-18
10200274
117. 
Krutul Piotr
1960-08-08
2007-01-06
10200001
118. 
Krzymowski Adam
1997-06-17
2010-05-21
10200278
119. 
Krzyżopolski Patryk
1992-07-26
2007-02-05
10200013
120. 
Kulesza Michał
1998-04-18
2007-09-28
10200140
121. 
Kulikowski Michał
1994-06-02
2007-04-30
10200077
122. 
Kurnicki Mateusz
2000-08-12
2007-06-20
10200117
123. 
Kurowska Aleksandra
1998-04-24
2007-03-19
10200059
124. 
Lach Wojciech
1999-12-30
2007-09-30
10200146
125. 
Leonowicz Monika
1992-06-15
2007-06-28
10200118
126. 
Lewicki Piotr Jakub
2001-03-03
2010-05-29
10200279
127. 
Łabanowska Dominika
1999-03-05
2009-09-29
10200269
128. 
Łada Michał
1996-05-21
2007-05-07
10200083
129. 
Ładyński Kacper Jan
2000-02-12
2009-02-10
10200229
130. 
Łapiński Krzysztof
1988-06-20
2008-05-01
10200184
131. 
Mackiewicz Damian
2001-09-21
2009-07-30
10200255
132. 
Maliszewski Jakub
1998-02-15
2009-04-25
10200243
133. 
Maliszewski Jakub
1998-02-15
2010-04-10
10200275
134. 
Mammadov Vafa
1966-02-26
2009-09-08
10200256
135. 
Matejczyk Jakub A.
2000-12-02
2009-09-19
10200259
136. 
Matłowski Michał
1998-01-29
2007-04-04
10200067
137. 
Mendak Mateusz
2001-01-22
2007-07-18
10200122
138. 
Michalak Robert
1971-12-02
2007-03-19
10200053
139. 
Miecznik Albert
1998-10-02
2008-04-30
10200177
140. 
Mierzejewska Magda
1995-05-18
2007-02-28
10200047
141. 
Mikos Michał
1992-08-27
2007-09-30
10200156
142. 
Milewski Karol
1995-07-16
2007-03-19
10200058
143. 
Mirucka Maria
1997-03-19
2007-09-30
10200149
144. 
Mituła Michał Piotr
1995-11-18
2007-05-31
10200096
145. 
Moćkun Dawid
1999-08-08
2007-06-13
10200113
146. 
Mozyrska Jolanta
1998-12-01
2007-04-12
10200073
147. 
Murawko Julia
1999-02-09
2007-02-22
10200034
148. 
Murawko Katarzyna
1997-01-24
2007-02-22
10200035
149. 
Nasuta Grzegorz
1996-03-01
2007-01-22
10200006
150. 
Nawalska Ewa
1996-04-23
2007-05-31
10200109
151. 
Niedbała Piotr
1997-08-22
2007-09-28
10200143
152. 
Obiedziński Paweł
1972-08-09
2008-04-20
10200170
153. 
Obiedziński Piotr
1974-07-03
2008-08-18
10200216
154. 
Obuchowska Weronika
2000-02-21
2007-09-30
10200148
155. 
Ocytko Andrzej
1960-06-11
2008-06-13
10200200
156. 
Ocytko Anna
1987-12-18
2008-06-13
10200198
157. 
Ocytko Beata
1995-03-16
2008-06-13
10200197
158. 
Ocytko Ewa
1986-05-12
2008-06-13
10200199
159. 
Ocytko Michał
1923-10-21
2008-05-02
10200188
160. 
Oleksza Radosław
1995-05-09
2007-05-31
10200098
161. 
Ostrowska Dominika
1993-03-22
2007-02-28
10200046
162. 
Panasiuk Mateusz
1998-04-07
2009-02-28
10200240
163. 
Pawłowska Katarzyna
1998-05-07
2007-03-19
10200057
164. 
Pietkiewicz Łukasz
1999-11-01
2008-07-25
10200209
165. 
Pietruszewski Marcin
1995-06-16
2007-02-22
10200036
166. 
Pilcicka Aleksandra
1998-11-11
2007-04-12
10200074
167. 
Plichta Marek
1995-08-22
2007-05-31
10200095
168. 
Pogorzelski Michał
1998-06-04
2007-05-31
10200103
169. 
Pogorzelski Rafał
1996-03-06
2007-04-30
10200081
170. 
Popiel Natalia
2000-03-07
2007-07-18
10200123
171. 
Popławski Maciej
2001-04-13
2007-07-18
10200127
172. 
Poświatowski Michał
1996-08-09
2007-02-22
10200037
173. 
Prażych Tadeusz
1962-01-03
2008-05-01
10200185
174. 
Ptak Cezary
1997-04-28
2007-09-12
10200136
175. 
Puksza Andrzej
1991-04-03
2007-03-12
10200051
176. 
Pyłko Paweł
1996-05-14
2007-05-31
10200087
177. 
Pytel Maciej
2002-04-28
2008-04-25
10200173
178. 
Pytel Przemysław
1999-12-25
2008-04-25
10200174
179. 
Raczkowski Andrzej
2000-08-15
2007-07-18
10200124
180. 
Raczyński Miłosz
1994-01-07
2007-04-12
10200068
181. 
Radzewicz Paweł
2000-07-07
2007-07-18
10200125
182. 
Radzewicz Piotr
2000-07-07
2007-07-18
10200126
183. 
Rant Marcin
1990-04-21
2007-03-21
10200063
184. 
Raszkiewicz Agnieszka
1990-03-08
2007-03-21
10200060
185. 
Remiszewski Tomasz
1971-01-05
2008-05-01
10200187
186. 
Rojek Mateusz
2001-01-14
2008-07-25
10200210
187. 
Romankiewicz Romuald
1963-02-06
2008-08-18
10200217
188. 
Romowski Julian
1996-09-20
2007-04-12
10200075
189. 
Rosłan Joanna
1999-10-19
2008-04-19
10200168
190. 
Rosłan Katarzyna
1995-06-18
2007-05-31
10200105
191. 
Rosłan Maciej
1997-09-07
2007-05-31
10200104
192. 
Roszkowski Maciej
1995-05-14
2007-02-05
10200014
193. 
Roszkowski Piotr
1997-04-11
2007-02-05
10200015
194. 
Roszkowski Rafał
1990-05-19
2007-03-12
10200052
195. 
Rudnik Anna
1997-02-20
2007-02-26
10200041
196. 
Rudnik Małgorzata
2000-02-01
2008-06-06
10200193
197. 
Rudzińska Michalina
2002-01-21
2009-06-15
10200251
198. 
Rynkiewicz Natalia
1997-05-14
2007-09-30
10200153
199. 
Rynkiewicz Paulina
1998-03-30
2007-09-30
10200154
200. 
Ryszkiewicz Adam
1990-01-31
2007-03-21
10200062
201. 
Ryszkiewicz Anna
1992-03-08
2007-03-21
10200061
202. 
Safanowski Tomasz
1973-12-31
2008-08-18
10200215
203. 
Sakowicz Krzysztof
1995-01-12
2008-05-01
10200179
204. 
Sańko Marcin
1992-03-16
2008-06-14
10200201
205. 
Sarosiek Marcin
1997-02-08
2007-05-31
10200093
206. 
Sawicki Jakub M.
1994-06-25
2008-07-25
10200211
207. 
Sieliwonik Katarzyna
1993-03-05
2007-04-12
10200070
208. 
Sienkiewicz Szymon
2001-10-28
2009-09-23
10200260
209. 
Sieńko Jędrzej
1999-03-06
2009-05-13
10200245
210. 
Sieńko Mateusz
1999-03-08
2007-05-31
10200108
211. 
Sikorski Hubert
1998-11-06
2007-02-26
10200040
212. 
Sikorski Mateusz A.
2000-03-26
2008-05-06
10200190
213. 
Sikorski Mikołaj
2000-09-20
2009-09-29
10200266
214. 
Skrodzki Mateusz
2001-05-08
2009-09-23
10200261
215. 
Sławiński Kacper
2000-04-07
2008-07-10
10200207
216. 
Smolarczyk Tomasz
1999-06-03
2007-05-31
10200101
217. 
Sobocińska Małgorzata
1984-03-29
2007-02-05
10200011
218. 
Sobociński Sławomir
1954-04-01
2007-02-15
10200026
219. 
Sobolewski Dawid
1993-05-11
2009-06-15
10200250
220. 
Sochacki Christophe
1994-06-19
2007-04-24
10200076
221. 
Sochacki Wojciech
1992-04-10
2007-03-21
10200064
222. 
Sokołowska Olga
1999-01-19
2009-06-15
10200249
223. 
Sokołowski Jakub
1996-02-04
2007-05-31
10200111
224. 
Sokołowski Krzysztof
1966-03-05
2007-05-31
10200112
225. 
Sowul Bartosz
1994-06-22
2007-02-22
10200038
226. 
Sowul Błażej
1999-03-09
2007-07-18
10200128
227. 
Spisak Czesław
1977-04-17
2007-08-27
10200132
228. 
Stasiełuk Szymon
1997-08-21
2007-09-14
10200137
229. 
Stasienko Łukasz
1984-10-12
2008-04-20
10200171
230. 
Stasiewicz Jan
1994-09-25
2007-03-19
10200056
231. 
Strumiło Sławomir
1946-03-08
2008-05-01
10200182
232. 
Surażyński Kacper
2000-12-14
2007-07-18
10200121
233. 
Szapiel Paweł
1999-05-28
2007-05-31
10200102
234. 
Szerenos Maciej
2000-10-19
2009-02-14
10200239
235. 
Szerszunowicz Jakub
1995-07-29
2008-06-06
10200194
236. 
Szerszunowicz Maciej
2001-06-19
2009-04-28
10200244
237. 
Szóstko Jakub
1999-03-31
2007-02-28
10200048
238. 
Szulc Filip
1999-12-12
2010-06-24
10200281
239. 
Szulc Zofia
2003-08-27
2010-06-24
10200282
240. 
Szwajkowska Kamila
1998-02-08
2007-01-15
10200004
241. 
Szwajkowski Patryk
1996-08-06
2007-01-15
10200005
242. 
Szymaniuk Daria
2000-03-05
2008-06-25
10200204
243. 
Szymaniuk Paweł
1997-06-23
2007-05-31
10200094
244. 
Szymańska Maria
1984-08-04
2007-02-22
10200039
245. 
Szymański Marcin
1983-05-07
2007-08-27
10200134
246. 
Szymański Piotr J.
1984-05-08
2008-09-02
10200220
247. 
Szymczyk Mateusz
2001-03-22
2010-06-24
10200284
248. 
Świderski Marcin
2000-05-09
2010-06-30
10200285
249. 
Toczydłowski Michał
1995-02-14
2007-03-19
10200054
250. 
Topolewski Marek
1997-07-06
2007-05-31
10200100
251. 
Trofimiuk Tomasz
1995-03-04
2008-05-01
10200183
252. 
Trojniar Marcin
1997-01-16
2007-06-20
10200114
253. 
Truszkowska Joanna
1993-03-03
2007-02-05
10200016
254. 
Truszkowski Mateusz
1998-09-02
2009-05-30
10200247
255. 
Tur Mariusz
1997-01-22
2007-05-31
10200089
256. 
Turczyński Michał
1998-01-26
2009-02-10
10200231
257. 
Tylenda Krzysztof
2000-09-25
2007-07-18
10200120
258. 
Urbański Piotr
1993-06-15
2007-09-30
10200157
259. 
Walczak Rafał
1990-07-29
2007-02-05
10200017
260. 
Walewski Wojciech
1981-06-18
2007-05-31
10200110
261. 
Warakomska Anna
1992-09-03
2007-01-22
10200007
262. 
Warakomski Tomasz
1989-06-22
2007-01-22
10200008
263. 
Wasilewski Bartosz
2002-02-17
2010-06-24
10200283
264. 
Wasilewski Mateusz
2000-05-13
2009-09-29
10200268
265. 
Wasilewski Piotr
1998-08-12
2007-09-30
10200151
266. 
Wasiluk Piotr
2000-05-27
2009-11-21
10200273
267. 
Wasiluk Robert
1992-09-18
2007-02-26
10200044
268. 
Widelski Kacper
1998-10-06
2009-05-30
10200246
269. 
Wierzbicki Michał
2002-03-07
2010-06-23
10200280
270. 
Wierzbiło Mateusz
1997-10-18
2007-07-18
10200119
271. 
Wiński Łukasz
1991-05-31
2007-02-26
10200045
272. 
Wiśniewska Julia
1997-10-24
2007-09-30
10200144
273. 
Włodkowski Wojciech
1997-07-08
2007-09-28
10200142
274. 
Wołosik Monika
2000-07-02
2009-02-10
10200235
275. 
Woźniczka Karolina
1997-02-18
2007-02-26
10200042
276. 
Wójcik Kamil
1998-05-25
2007-02-11
10200023
277. 
Zacharczuk Jakub
2000-06-26
2009-09-10
10200257
278. 
Zajkowska Agata
1989-11-02
2007-01-30
10200010
279. 
Zińczuk Leon
1946-02-01
2008-04-04
10200167
280. 
Ziziuk Martyna
2000-06-25
2008-06-25
10200205
281. 
Zoch Tomasz
1970-06-19
2008-04-28
10200176
282. 
Zwierzyński Filip
2002-05-27
2009-02-10
10200237
283. 
Zwolan Adam
1991-09-14
2007-02-11
10200024
284. 
Zwolan Anna
1990-08-04
2007-02-11
10200025
285. 
Żebrowska Anna
1990-08-12
2007-09-30
10200160
286. 
Żendzian Mateusz
2000-04-28
2009-02-10
10200233
287. 
Żochowski Kacper
1996-02-28
2007-02-15
10200027
288. 
Żukowski Antoni
1999-04-25
2009-01-14
10200225
289. 
Żywolewski Filip
2000-01-13
2009-07-03
10200253
Załącznik nr 5
ZESTAWIENIE LICENCJI SĘDZIOWSKICH WYDANYCH W LATACH 2007-2010
Lp.
Nazwisko i imię
Data urodzenia
Miejscowość zamieszkania
Klasa sędziowska
Data nadania licencji
Nr licencji
1.      
Alijew Borys
1952-04-13
Podnowinka
II
2007-02-05
10300009
2.      
Bartoszewicz Marcin
1977-02-21
Augustów
II
2007-09-17
10300015
3.      
Bochenko Józef
1951-07-04
Janów
III
2007-05-31
10300014
4.      
Bura Mikołaj
1950-04-05
Suwałki
P
2007-02-05
10300006
5.      
Buzun Jan
1955-06-19
Białystok
III
2007-02-23
10300012
6.      
Chilkiewicz Piotr
1990-10-07
Białystok
III
2010-03-22
10300024
7.      
Chojnacki Włodzimierz
1934-06-30
Białystok
II
2007-01-15
10300005
8.      
Dubrawski Janusz
1962-01-26
Białystok
II
2007-01-10
10300004
9.      
Górski Jan
1929-04-15
Białystok
P
2007-02-23
10300013
10.    
Grabarczyk Edmund
1944-07-21
Białystok
III
2008-02-18
10300016
11.    
Hackiewicz Włodzimierz
1942-04-15
Bielsk Podl.
II
2010-10-13
10300026
12.    
Jaremiszyn Urszula
1984-10-21
Białystok
III
2008-03-03
10300017
13.    
Klimaszewska Kamila
1958-05-03
Białystok
I
2007-01-01
10300002
14.    
Kosiorek Andrzej
1955-12-04
Augustów
II
2009-10-10
10300022
15.    
Kozłowski Tomasz
1984-06-17
Białystok
III
2009-02-10
10300019
16.    
Michalak Robert
1971-12-02
Łomża
I
2007-02-05
10300008
17.    
Okulewicz Zbigniew
1956-06-25
Grajewo
I
2010-03-15
10300023
18.    
Raczkowski Jarosław
1962-10-13
Sokółka
III
2009-07-03
10300021
19.    
Roszkowski Rafał
1990-05-19
Białystok
III
2010-04-26
10300025
20.    
Sobociński Sławomir
1954-04-01
Łomża
I
2007-02-05
10300010
21.    
Stasienko Łukasz
1984-10-12
Wasilków
III
2007-02-05
10300011
22.    
Szewczyk Magdalena
1980-11-27
Łomża
II
2009-03-20
10300020
23.    
Walewski Wojciech
1981-06-18
Łomża
II
2008-03-25
10300018
24.    
Zalewski Andrzej
1947-05-13
Łomża
I
2007-01-01
10300003
25.    
Zega Leszek
1957-06-26
Białystok
IA
2007-01-01
10300001
26.    
Zieliński Piotr
1956-05-12
Suwałki
I
2007-02-05
10300007
 


Opublikował Leszek Zega [27.01.2011 r.]