Szanowni Państwo!
X
Zgodnie z postanowieniami wprowadzanymi na drodze rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, czyli populanego RODO, informujemy, że każdy z Państwa ma prawo do dodania, aktualizacji lub usunięcia w dowolnym momencie swoich danych osobowych ze strony Podlaskiego Związku Szachowego, który jest ich Administratorem. Przede wszystkim możcie skorzystać z prawa do bycia zapomnianym. Jeżeli ktokolwiek z Państwa uzna, że naruszamy Jej lub Jego prywatność, prosimy o kontakt na rodo@podlzwszach.net. Informujemy także, że rolę Inspektora Danych Osobowych zawartych na tej stronie pełni Prezes Podlaskiego Związku Szachowego.

Sędziowie

ZESTAWIENIE LICENCJI SĘDZIOWSKICH
wydanych przez Podlaski Związek Szachowy w Białymstoku

wg stanu na dzień 23.07.2021 r.

Lp. Nazwisko i imię
Miejscowość
Klasa sędziowska
Nadanie licencji
Nr licencji
1.
Alijew Borys
Podnowinka
II
05.02.2007
10300009
2.
Balano Rafał
Suwałki
III
25.06.2016
10300038
3.
Bartoszewicz Marcin
Augustów
II
17.09.2007
10300015
4.
Bernacki Gabriel
Białystok
III
03.10.2011
10300029
5.
Bochenko Józef
Janów
P
31.05.2007
10300014
6.
Bura Mikołaj
Suwałki
P
05.02.2007
10300006
7.
Busiński Karol
Białystok
II
21.09.2016
10300047
8.
Buzun Jan
Białystok
III
23.02.2007
10300012
9.
Chilkiewicz Piotr
Białystok
II
22.03.2010
10300024
10.
Choińska Debora
Suwałki
07.06.2021
10300059
11.
Chojnacki Włodzimierz
Białystok
II
15.01.2007
10300005
12.
Dubrawski Janusz
Białystok
II
10.01.2007
10300004
13.
Dziczkowski Mariusz
Suwałki
III
09.07.2016
10300039
14.
Galej Jarosław
Białystok
III
03.02.2014
10300034
15.
Gładyszewski Adam
Suwałki
III
09.07.2016
10300040
16.
Głowacki Andrzej D.
Suwałki
III
26.08.2016
10300046
17.
Górka Robert
Sokółka
II
10.07.2019
10300054
18.
Grabarczyk Edmund
Białystok
III
18.02.2008
10300016
19.
Greś Rafał
Michałowo
III
08.07.2019
10300053
20.
Hackiewicz Włodzimierz
Bielsk Podl.
II
13.10.2010
10300026
21.
Jurewicz Andrzej
Supraśl
III
26.03.2012
10300030
22.
Kalejta Arkadiusz
Suwałki
III
13.11.2019
10300057
23.
Klimaszewska Kamila
Białystok
I
01.01.2007
10300002
24.
Kosakowska Anna
Suwałki
II
16.02.2015
10300035
25.
Kosiorek Andrzej
Augustów
II
10.10.2009
10300022
26.
Kozłowski Tomasz
Białystok
III
10.02.2009
10300019
27.
Kuczyński Dariusz
Bielsk Podl.
III
06.09.2013
10300033
28.
Miakisz Wojciech
Sokółka
III
24.08.2017
10300049
29.
Michalak Robert
Łomża
I
05.02.2007
10300008
30.
Milewski Karol
Wasilków
III
09.07.2016
10300041
31.
Obiedziński Piotr
Łomża
II
25.05.2015
10300037
32.
Okulewicz Zbigniew
Grajewo
I
15.03.2010
10300023
33.
Ołów Jarosław
Suwałki
III
09.07.2016
10300042
34.
Post Agnieszka
Białystok
III
07.10.2020
10300058
35.
Raczkowski Jarosław
Sokółka
III
03.07.2009
10300021
36.
Radzewicz Waldemar
Suwałki
II
26.09.2011
10300028
37.
Radziwonowicz Andrzej
Mońki
III
24.05.2013
10300032
38.
Roszkowski Rafał
Białystok
III
26.04.2010
10300025
39.
Samełko Grzegorz
Szepietowo
III
25.02.2019
10300052
40.
Sikorska Lidia
Szypliszki
III
23.07.2019
10300055
41.
Sobocińska Magdalena
Łomża
II
20.03.2009
10300020
42.
Sobociński Sławomir
Łomża
I
05.02.2007
10300010
43.
Spisak Czesław
Białystok
III
01.03.2015
10300036
44.
Stasienko Łukasz
Wasilków
III
05.02.2007
10300011
45.
Suchowierski Łukasz
Zabłudów
III
09.07.2016
10300043
46.
Szeligowski Paweł
Łomża
22.09.2019
10300056
47.
Szymaniuk Paweł
Sokółka
III
17.02.2018
10300051
48.
Taranienko Janusz
Białystok
III
26.08.2011
10300027
49.
Ulecka Urszula
Białystok
III
03.03.2008
10300017
50.
Walewski Wojciech
Łomża
I
25.03.2008
10300018
51.
Widelski Kacper
Wasilków
III
09.07.2016
10300044
52.
Wojtkowska Kamila
Ciechanowiec
III
25.08.2016
10300045
53.
Zalewski Andrzej
Łomża
I
01.01.2007
10300003
54.
Zapert Katarzyna
Łomża
III
27.10.2017
10300050
55.
Zega Leszek
Białystok
FA
01.01.2007
10300001
56.
Zieliński Piotr
Suwałki
I
05.02.2007
10300007
57.
Zwolan Anna
Białystok
III
01.01.2013
10300031
 
Patrz też: Zestawienie opłat sędziowskich; Zestawienie licencji sędziowskich, Listę zarejestrowanych sędziów