Szanowni Państwo!
X
Zgodnie z postanowieniami wprowadzanymi na drodze rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, czyli populanego RODO, informujemy, że każdy z Państwa ma prawo do dodania, aktualizacji lub usunięcia w dowolnym momencie swoich danych osobowych ze strony Podlaskiego Związku Szachowego, który jest ich Administratorem. Przede wszystkim możcie skorzystać z prawa do bycia zapomnianym. Jeżeli ktokolwiek z Państwa uzna, że naruszamy Jej lub Jego prywatność, prosimy o kontakt na rodo@podlzwszach.net. Informujemy także, że rolę Inspektora Danych Osobowych zawartych na tej stronie pełni Prezes Podlaskiego Związku Szachowego.

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO DO LAT 7 I 8 – TERMIN ODWOŁANY

Informuję, że w związku z sytuacją epidemiologiczną oraz ostatnimi decyzjami władz państwowych, Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Dziewcząt i Chłopców do lat 7 i 8 zaplanowane na 20 i 21 marca 2021 r. w Szkole Podstawowej Nr 45 Białymstoku zostaną rozegrane w terminie późniejszym.

O nowym terminie poinformuję w osobnym komunikacie. Proszę śledzić swoją pocztę elektroniczną oraz strony www.stoczek45.pl i www.chessarbiter.com

Osoby, które chcą zrezygnować ze startu i otrzymać zwrot wpisowego, proszę o kontakt leszeg@wp.pl

 

 

Opublikował Leszek Zega [18.03.2021 r.]