Szanowni Państwo!
X
Zgodnie z postanowieniami wprowadzanymi na drodze rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, czyli populanego RODO, informujemy, że każdy z Państwa ma prawo do dodania, aktualizacji lub usunięcia w dowolnym momencie swoich danych osobowych ze strony Podlaskiego Związku Szachowego, który jest ich Administratorem. Przede wszystkim możcie skorzystać z prawa do bycia zapomnianym. Jeżeli ktokolwiek z Państwa uzna, że naruszamy Jej lub Jego prywatność, prosimy o kontakt na rodo@podlzwszach.net. Informujemy także, że rolę Inspektora Danych Osobowych zawartych na tej stronie pełni Prezes Podlaskiego Związku Szachowego.

OSKAR CHISZKO DRUŻYNOWYM MISTRZEM EUROPY JUNIORÓW DO LAT 12

W rumuńskim Iasi🇷🇴 właśnie zakończyły się Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów w szachach klasycznych (24-31 sierpnia 2023).

Polska miała swoją reprezentację w każdej z 4 grup: dziewczęta do lat 12, chłopcy do lat 12, dziewczęta do lat 18, chłopcy do lat 18.

No i co, wygraliśmy WSZYSTKIE grupy, mimo że w żadnej nie byliśmy rozstawieni z 1. numerem startowym 😀

Miałem przyjemność być kierownikiem tej ekipy oraz trenerem/kapitanem juniorek i juniorów młodszych (do lat 12). Starszymi zajmował się IM Mateusz Kołosowski.

Z tego turnieju Polacy rokrocznie wracają z sukcesami, ale tak dobrze jeszcze nie było!

Ministerstwo Sportu i Turystyki

Polski Związek Szachowy

Radosław Jedynak - Prezes Polskiego Związku Szachowego

Kadra Narodowa Juniorów w Szachach

Mat-chess Mateusz Kołosowski

#szachy #chess #sport #mistrzostwa #rumunia #iasi #trening #panodszachow #trenermistrzow #sukces

Mateusz Dubiński

 

 

Opublikował Leszek Zega [31.07.2023 r.]