Szanowni Państwo!
X
Zgodnie z postanowieniami wprowadzanymi na drodze rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, czyli populanego RODO, informujemy, że każdy z Państwa ma prawo do dodania, aktualizacji lub usunięcia w dowolnym momencie swoich danych osobowych ze strony Podlaskiego Związku Szachowego, który jest ich Administratorem. Przede wszystkim możcie skorzystać z prawa do bycia zapomnianym. Jeżeli ktokolwiek z Państwa uzna, że naruszamy Jej lub Jego prywatność, prosimy o kontakt na rodo@podlzwszach.net. Informujemy także, że rolę Inspektora Danych Osobowych zawartych na tej stronie pełni Prezes Podlaskiego Związku Szachowego.

SYMULTANA Z ARCYMISTRZEM TOMASZEM MARKOWSKIM

Zapraszamy na symultanę z GM Tomaszem Markowskim. Zostanie ona rozegrana w sobotę, 29 października 2022 roku o godzinie 16:30 w Hotel Traugutta 3 w Białymstoku - w ramach V Międzynarodowego Memoriału Brydżowo-Szachowego Bogdana Janiszewskiego. Organizatorem jest Polski Związek Brydża Sportowego, sędzią będzie prezes Podlaskiego Związku Szachowego Leszek Zega.

O zakwalifikowaniu do gry w symultanie decyduje kolejność zgłoszeń. Maksymalna liczba uczestników wynosi 20. Kolejne zainteresowane osoby uzyskają status rezerwowych i zagrają w przypadku, gdy nie zgłoszą się szachiści z listy podstawowej.

Udział w symultanie jest bezpłatny.

Strona do zapisów http://chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_5920/

http://www.czaja.pzbs.pl/bialystok/

 

 

Opublikował Leszek Zega [22.10.2022 r.]