Szanowni Państwo!
X
Zgodnie z postanowieniami wprowadzanymi na drodze rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, czyli populanego RODO, informujemy, że każdy z Państwa ma prawo do dodania, aktualizacji lub usunięcia w dowolnym momencie swoich danych osobowych ze strony Podlaskiego Związku Szachowego, który jest ich Administratorem. Przede wszystkim możcie skorzystać z prawa do bycia zapomnianym. Jeżeli ktokolwiek z Państwa uzna, że naruszamy Jej lub Jego prywatność, prosimy o kontakt na rodo@podlzwszach.net. Informujemy także, że rolę Inspektora Danych Osobowych zawartych na tej stronie pełni Prezes Podlaskiego Związku Szachowego.

LISTA FINALISTÓW 2021

ZESTAWIENIE FINALISTÓW Mistrzostw Polski Młodzików, Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Mistrzostw Polski Juniorów w 2021 roku

Lp. Kat. Nazwisko i imię Klub Rok ur. Pkt. Gr. Skąd?

1. I++ Arciszewska, Zuzanna MUKS Stoczek 45 Białystok 2006 1593 D16 Ranking

2. I+ Backiel Hubert MUKS Stoczek 45 Białystok 2006 2073 C16 Ranking

3. II Boguszewski, Kacper KSz Hańcza Suwałki 2011 3,0 C10 EMJ PL-LU

4. I+ Budzisz, Adrian MUKS Stoczek 45 Białystok 2005 1987 C16 Ranking

5. II Butkiewicz, Jan KSz Hańcza Suwałki 2010 6,0 C12 PMPJ C11

6. II Chiszko, Oskar MUKS Stoczek 45 Białystok 2012 8,5 C10 PMPJ C09

7. I+ Chomicka Kinga MUKS Stoczek 45 Białystok 2003 4,5 D18 PMPJ D17

8. II+ Chomicki, Kornel MUKS Stoczek 45 Białystok 2010 5,0 C12 EMJ PL-LU

9. I Dallemura, Anna MUKS Stoczek 45 Białystok 2006 1420 D16 Ranking

10. I Dallemura, Julia MUKS Stoczek 45 Białystok 2008 3,5 D14 EMJ PL-LU

11. I Garbowska, Maja MUKS Stoczek 45 Białystok 2006 1424 D16 Ranking

12. I Gładyszewska, Kinga Fundacja Jaćwież 2008 5,5 D14 EMJ PL-LU

13. II Jasiulewicz, Dawid KSz Hańcza Suwałki 2009 6,5 C12 PMPJ C11

14. II Jasiulewicz, Kamil KSz Hańcza Suwałki 2011 5,5 C10 EMJ PL-LU

15. II Kaczan, Anna MUKS Stoczek 45 Białystok 2011 4,0 D10 EMJ PL-LU

16. k Karolczuk, Iwo

MUKS Stoczek 45 Białystok 2006 6,0 C16 OOM C14

17. II Kołosza, Zuzanna KSz Hańcza Suwałki 2011 5,0 D10 EMJ PL-LU

18. I++ Kozłowski, Paweł MUKS Stoczek 45 Białystok 2008 1981 C18 Ranking

19. II Krysiewicz, Zofia MUKS Stoczek 45 Białystok 2011 6,0 D10 EMJ PL-LU

20. I Makarec, Anna MUKS Stoczek 45 Białystok 2008 4,5 D14 EMJ PL-LU

21. II Małaszkiewicz, Michał MUKS Stoczek 45 Białystok 2011 4,0 C10 EMJ PL-LU

22. WCM Marcińczyk, Monika MUKS Stoczek 45 Białystok 2004 2003 D18 Ranking

23. II Obrycki, Tomasz KS Elbrus Łomża 2011 5,5 C10 EMJ PL-LU

24. I+ Paszkowski, Krystian MUKS Stoczek 45 Białystok 2007 5,5 C14 PMPJ C13

25. II Pawelski, Tomasz KSz Jagiellonia Białystok 2011 5,5 C10 MPJ C10

26. I Pęksa, Zuzanna MUKS Stoczek 45 Białystok 2007 5,0 D14 PMPJ D13

27. I Pieczulis, Hubert KSz Hańcza Suwałki 2007 4,5 C14 EMJ PL-LU

28. II Piekutowska, Lena MUKS Stoczek 45 Białystok 2011 5,0 D10 EMJ PL-LU

29. II Racis, Weronika KSz Hańcza Suwałki 2012 4,5 D10 PMPJ D09

30. II Rekuć, Patryk MUKS Stoczek 45 Białystok 2009 5,0 C12 EMJ PL-LU

31. WCM Staniewicz, Adrianna MUKS Stoczek 45 Białystok 2007 4,0 D14 EMJ PL-LU

32. II Stupak, Aleksandra LUKSz Orient Sokółka 2010 7,5 D12 EMJ PL-LU

33. k Szczotka, Klara MUKS Stoczek 45 Białystok 2008 7,5 D14 OOM D12

34. I Szulc, Zofia 2004 1555 D18 Ranking

35. I+ Szydło, Michał MUKS Stoczek 45 Białystok 2005 1883 C16 Ranking

36. II Wasilewski, Stanisław KSz Hańcza Suwałki 2008 5,0 C14 EMJ PL-LU

37. I Wojtacha, Krzysztof MUKS Stoczek 45 Białystok 2010 4,5 C12 EMJ PL-LU

38. I++ Wołągiewicz, Kinga KSz Hańcza Suwałki 2003 1791 D18 Ranking

39. II Zduniewicz, Natalia MUKS Stoczek 45 Białystok 2006 1401 D16 Ranking

40. Żelazna, Adrianna KS Elbrus Łomża 2012 0,0 D10 EMJ PL-LU

Rezerwa:

1. I+ Bancarewicz, Aleks MUKS Stoczek 45 Białystok 2006 5,5 C16 PMPJ C15

1. II Kudraszow, Filip MUKS Stoczek 45 Białystok 2010 5,5 C12 PMPJ C11

4. I Ciszewski, Krzysztof MUKS Stoczek 45 Białystok 2006 5,0 C16 PMPJ C15

4. I Sawicki, Dorian KSz Hańcza Suwałki 2009 5,0 C12 PMPJ C11

Zestawienie liczby finalistów wg klubów:

Lp. Klub Liczba

1. MUKS Stoczek 45 Białystok 25

2. KSz Hańcza Suwałki 9

3. KS Elbrus Łomża 2

4. Fundacja Jaćwież 1

5. KSz Jagiellonia Białystok 1

6. LUKSz Orient Sokółka 1

7. niezrzeszona 1

Razem 40

Zestawienie liczby finalistów wg grup wiekowych:

Dziewczęta Chłopcy Ogółem

Grupa Liczba Grupa Liczba

D10 6 C10 6 12

D12 1 C12 5 6

D14 6 C14 3 9

D16 4 C16 4 8

D18 4 C18 1 5

Razem 21 Razem 19 40

 

 

Opublikował Leszek Zega [19.01.2021 r.]