Szanowni Państwo!
X
Zgodnie z postanowieniami wprowadzanymi na drodze rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, czyli populanego RODO, informujemy, że każdy z Państwa ma prawo do dodania, aktualizacji lub usunięcia w dowolnym momencie swoich danych osobowych ze strony Podlaskiego Związku Szachowego, który jest ich Administratorem. Przede wszystkim możcie skorzystać z prawa do bycia zapomnianym. Jeżeli ktokolwiek z Państwa uzna, że naruszamy Jej lub Jego prywatność, prosimy o kontakt na rodo@podlzwszach.net. Informujemy także, że rolę Inspektora Danych Osobowych zawartych na tej stronie pełni Prezes Podlaskiego Związku Szachowego.

VII miejsce Iwo Karolczuka na Mistrzostwach Europy Juniorów Online

Z uwagi na pandemię Covid-19 oraz odwołanie w 2020 roku Mistrzostw Europy Juniorów w Szachach Klasycznych , Europejska Unia Szachowa w dniach 18-20 września 2020 r. zorganizowała Mistrzostwa Europy Juniorów Online w kategoriach wiekowych do lat 12, 14, 16 oraz 18.

W czołówce mistrzostw znalazł się Iwo Karolczuk Iwo (MUKS Stoczek 45 Białystok), który zajął 7. miejsce (6,5/9) w grupie do lat 14.

 

 

Opublikował Leszek Zega [21.09.2020 r.]