Szanowni Państwo!
X
Zgodnie z postanowieniami wprowadzanymi na drodze rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, czyli populanego RODO, informujemy, że każdy z Państwa ma prawo do dodania, aktualizacji lub usunięcia w dowolnym momencie swoich danych osobowych ze strony Podlaskiego Związku Szachowego, który jest ich Administratorem. Przede wszystkim możcie skorzystać z prawa do bycia zapomnianym. Jeżeli ktokolwiek z Państwa uzna, że naruszamy Jej lub Jego prywatność, prosimy o kontakt na rodo@podlzwszach.net. Informujemy także, że rolę Inspektora Danych Osobowych zawartych na tej stronie pełni Prezes Podlaskiego Związku Szachowego.

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW

W dniach od 31 lipca do 9 sierpnia 2020 roku w Domu Wczasowym Globus w Ustroniu Jaszowcu odbyły się rozgrywki o Drużynowe Mistrzostwo Polski : Ekstraliga i I Liga Juniorów; organizatorem był MKSz Rybnik.

Drużynowym Mistrzem Polski Juniorów – podobnie jak przed rokiem – została drużyna LKSz GCKiP Czarna, która wygrała siedem meczów i dwa przegrała.

W Ekstralidze wystąpił MUKS Stoczek 45 Białystok, który zajął 6. miejsce z dorobkiem dziewięciu punktów meczowych (cztery mecze wygrane, jeden remis i cztery przegrane).

Wyniki indywidualne (wszyscy zawodnicy rozegrali po 9 partii):

• Jakub Kosakowski – 5,5 pkt.;

• Maciej Pytel – 3,5 pkt.;

• Iwo Karolczuk – 5,0 pkt.;

• Krystian Paszkowski – 4,5 pkt.;

• Monika Marcińczyk – 3,0 pkt.;

• Klara Szczotka – 6,5 pkt. (złoty medal na 6. szachownicy).

Szczegółowe wyniki pod adresem http://szachy.online/

 

 

Opublikował Leszek Zega [10.08.2020 r.]