Szanowni Państwo!
X
Zgodnie z postanowieniami wprowadzanymi na drodze rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, czyli populanego RODO, informujemy, że każdy z Państwa ma prawo do dodania, aktualizacji lub usunięcia w dowolnym momencie swoich danych osobowych ze strony Podlaskiego Związku Szachowego, który jest ich Administratorem. Przede wszystkim możcie skorzystać z prawa do bycia zapomnianym. Jeżeli ktokolwiek z Państwa uzna, że naruszamy Jej lub Jego prywatność, prosimy o kontakt na rodo@podlzwszach.net. Informujemy także, że rolę Inspektora Danych Osobowych zawartych na tej stronie pełni Prezes Podlaskiego Związku Szachowego.

Odwołanie/przeniesienie zawodów szachowych do 30.06.2020 r.

Szanowni Państwo, z uwagi na sytuację związaną z zagrożeniem epidemicznym, uprzejmie informuję o odwołaniu zawodów i zajęć szachowych organizowanych przez MUKS Stoczek 45 Białystok do 30 czerwca 2020 r.

Wznowienie rozgrywek szachowych w Szkole Podstawowej Nr 45 w Białymstoku planuję w dniu 7 sierpnia 2020 r. (Grand Prix Białegostoku).

Mam też nadzieję, że wraz z nowym rokiem szkolnym 2020/2021, rozpoczniemy prowadzenie zajęć szachowych.

Informuję równocześnie o odwołaniu zawodów organizowanych przez Podlaski Związek Szachowy: Mistrzostw Województwa w Szachach Szybkich i Błyskawicznych. Natomiast Mistrzostwa Województwa Juniorów do lat 18 zostały przełożone na 11-13 września 2020 r.

Pozdrawiam

Leszek Zega

 

 

Opublikował Leszek Zega [29.05.2020 r.]