Szanowni Państwo!
X
Zgodnie z postanowieniami wprowadzanymi na drodze rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, czyli populanego RODO, informujemy, że każdy z Państwa ma prawo do dodania, aktualizacji lub usunięcia w dowolnym momencie swoich danych osobowych ze strony Podlaskiego Związku Szachowego, który jest ich Administratorem. Przede wszystkim możcie skorzystać z prawa do bycia zapomnianym. Jeżeli ktokolwiek z Państwa uzna, że naruszamy Jej lub Jego prywatność, prosimy o kontakt na rodo@podlzwszach.net. Informujemy także, że rolę Inspektora Danych Osobowych zawartych na tej stronie pełni Prezes Podlaskiego Związku Szachowego.

INTERNETOWY PUCHAR POLSKI - start 29.03.2020 r.

W tych trudnych dla sportu czasach Polski Związek Szachowy pragnie umożliwić sportową rywalizację bez wychodzenia z domu i w najbliższych tygodniach skupia się na organizacji turniejów internetowych. Pierwszy raz w historii odbędą się Internetowe Mistrzostwa Polski oraz cykl czterech turniejów o Puchar Polski.

PZSzach nawiązał współpracę z twórcami platformy Chess.com, co zaowocowało utworzeniem Klubu Polskiego Związku Szachowego, który ma na celu zrzeszenie wszystkich polskich sympatyków szachów. 

Turnieje rozpoczynają już w najbliższą niedzielę, 29 marca 2020 r. o godz. 18:00 organizacją Internetowego Pucharu Polski, w którym udział jest darmowy i dostępny dla wszystkich chętnych.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji na stronie Chess.com i dołączenie do Klubu korzystając z poniższych linków:

rejestracja darmowego konta: https://www.chess.com/register?ref_id=73621872  

rejestracja konta PREMIUM (darmowy okres testowy trwa 7 dni): https://chess.com/membership?ref_id=73621872  

Klub Polskiego Związku Szachowego: http://chess.com/l/pzszach

 

 

Opublikował Leszek Zega [24.03.2020 r.]