Szanowni Państwo!
X
Zgodnie z postanowieniami wprowadzanymi na drodze rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, czyli populanego RODO, informujemy, że każdy z Państwa ma prawo do dodania, aktualizacji lub usunięcia w dowolnym momencie swoich danych osobowych ze strony Podlaskiego Związku Szachowego, który jest ich Administratorem. Przede wszystkim możcie skorzystać z prawa do bycia zapomnianym. Jeżeli ktokolwiek z Państwa uzna, że naruszamy Jej lub Jego prywatność, prosimy o kontakt na rodo@podlzwszach.net. Informujemy także, że rolę Inspektora Danych Osobowych zawartych na tej stronie pełni Prezes Podlaskiego Związku Szachowego.

KOMUNIKAT KOŃCOWY III MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH

W dniu 22 września 2019 roku w Kompleksie Hotelowym Nad Zalewem w Wasilkowie k. Białegostoku zostały rozegrane III Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Szachach Błyskawicznych.

Rozgrywki zostały przeprowadzone w dwóch oddzielnych grupach: otwartej i kobiet. Obowiązywał system szwajcarski i kołowy na dystansie 11 podwójnych rund.

Wystartowało 58 zawodników w kategorii open i 19 w kategorii kobiet.

Zwycięzcy zdobyli tytuły Mistrzów Województwa Podlaskiego w kategoriach otwartej i kobiet.

Zawodnicy, którzy zajęli miejsca I-III otrzymali puchary i medale.

Premie pieniężne i medale wręczono za lokaty I-X (open) i I-VI (kobiet).

Pamiątkowe statuetki przyznano zwycięzcom grup wiekowych: do lat 8, 9-10 lat, 11-12 lat, 13-14 lat, 15-16 lat i 17-18 lat.

Mistrzostwa Województwa zorganizował Podlaski Związek Szachowy z siedzibą w Białymstoku.

Relację fotograficzną przygotował Pan Tomasz Jarocki.

Sędzią głównym był Prezes Podlaskiego Związku Szachowego Leszek Zega.

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Szachach Błyskawicznych

Wyniki indywidualne:

Lokata Kat. Nazwisko, imię Klub Pkt. Grupa

1. GM Markowski, Tomasz MUKS Stoczek 45 Białystok 21,0

2. GM Nasuta, Grzegorz MUKS Stoczek 45 Białystok 20,0

3. I++ Karolczuk, Iwo MUKS Stoczek 45 Białystok 14,5 13-14 lat

4. k Jaroch, Paweł UMKSz Jaćwież Suwałki 14,5

5. k Ocytko, Andrzej MUKS Stoczek 45 Białystok 13,5

6. I+ Szydło, Michał MUKS Stoczek 45 Białystok 13,5 13-14 lat

7. I Bancarewicz, Aleks MUKS Stoczek 45 Białystok 13,5 13-14 lat

8. I++ Kamiński, Maciej MUKS Stoczek 45 Białystok 13,5 17-18 lat

9. I Kojło, Jan (Kożany) 13,0

10. I Kozłowski, Paweł MUKS Stoczek 45 Białystok 13,0 15-16 lat

11. I+ Widelski, Kacper MUKS Stoczek 45 Białystok 13,0

12. I Budzisz, Adrian MUKS Stoczek 45 Białystok 13,0 13-14 lat

13. k+ Borawski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok 12,5

14. II Jasiulewicz, Dawid KSz. Hańcza Suwałki 12,5 09-10 lat

15. I Kozłowski, Andrzej MUKS Stoczek 45 Białystok 12,5

16. I Pieczulis, Błażej KSz. Hańcza Suwałki 12,5 13-14 lat

17. I Kopeć, Norbert LUKSz Orient Sokółka 12,5 15-16 lat

18. I Backiel, Hubert MUKS Stoczek 45 Białystok 12,5 13-14 lat

19. I Milewski, Karol MUKS Stoczek 45 Białystok 12,0

20. II+ Trofimiuk, Tomasz MUKS Stoczek 45 Białystok 12,0

21. II Ptaszyński, Szymon MUKS Stoczek 45 Białystok 12,0 11-12 lat

22. II Jarocki, Gabriel MUKS Stoczek 45 Białystok 12,0 11-12 lat

23. II+ Milewski, Mateusz UMKSz Jaćwież Suwałki 12,0 13-14 lat

24. III Chiszko, Oskar MUKS Stoczek 45 Białystok 11,5 do 08 lat

25. II Zubacki, Wiktor MDK Białystok 11,5 15-16 lat

26. II Konstańczuk, Jarosław LUKSz Orient Sokółka 11,5

27. II Rekuć, Patryk MUKS Stoczek 45 Białystok 11,5 09-10 lat

28. II Moroz, Adrian MUKS Stoczek 45 Białystok 11,5 11-12 lat

29. II Obuchowicz, Jerzy LUKSz Orient Sokółka 11,5

30. II Sawicki, Dorian KSz. Hańcza Suwałki 11,0 09-10 lat

31. II Krysiewicz, Łukasz MUKS Stoczek 45 Białystok 11,0

32. III Stupak, Bartosz LUKSz Orient Sokółka 11,0 13-14 lat

33. II Jasiulewicz, Kamil KSz. Hańcza Suwałki 10,5 do 08 lat

34. II Szeligowski, Paweł KS Elbrus Łomża 10,5 15-16 lat

35. II Pieczulis, Hubert KSz. Hańcza Suwałki 10,5 11-12 lat

36. II Bartnik, Michał UMKSz Jaćwież Suwałki 10,5 11-12 lat

37. II Gładyszewski, Adam UMKSz Jaćwież Suwałki 10,5

38. II Chomicki, Kornel MUKS Stoczek 45 Białystok 10,5 09-10 lat

39. II Miakisz, Wojciech LUKSz Orient Sokółka 10,5

40. II Busiński, Karol MUKS Stoczek 45 Białystok 10,0

41. III Bienias, Michał MUKS Stoczek 45 Białystok 10,0 17-18 lat

42. II Grabarczyk, Edmund MUKS Stoczek 45 Białystok 10,0

43. III Zajkowski, Wojciech LUKSz Orient Sokółka 10,0

44. II Nasuta, Andrzej MUKS Stoczek 45 Białystok 9,5

45. II Wawrukiewicz, Szymon UMKSz Jaćwież Suwałki 9,5 11-12 lat

46. II Jaszczuk, Piotr KSz Jagiellonia Białystok 9,5 09-10 lat

47. II Wasilewski, Stanisław KSz. Hańcza Suwałki 9,5 11-12 lat

48. III Wiszniewski, Krzysztof UMKSz Jaćwież Suwałki 9,5

49. III Szydłowski, Rafał LUKSz Orient Sokółka 9,0 11-12 lat

50. III Boguszewski, Kacper KSz. Hańcza Suwałki 8,5 do 08 lat

51. III Tryzna, Waldemar LUKSz Orient Sokółka 8,5

52. III Hołownia, Artur LUKSz Orient Sokółka 8,0

53. III Stupak, Krzysztof LUKSz Orient Sokółka 7,5

54. IV Pieszko, Antoni LUKSz Orient Sokółka 7,5 do 08 lat

55. III Wilczewski, Michał (Wasilków) 7,0 15-16 lat

56. V Bryczkowski, Filip LUKSz Orient Sokółka 5,0 do 08 lat

57. Burak, Sławomir LUKSz Orient Sokółka 3,0

58. Nankiewicz, Tomasz (Suwałki) 0,0

Wyniki drużynowe:

1. MUKS Stoczek 45 Białystok 96,0

GM Markowski, Tomasz 21,0

GM Nasuta, Grzegorz 20,0

I++ Karolczuk, Iwo 14,5

k Ocytko, Andrzej 13,5

I+ Szydło, Michał 13,5

I Bancarewicz, Aleks 13,5

2. LUKSz Orient Sokółka 67,0

I Kopeć, Norbert 12,5

II Konstańczuk, Jarosław 11,5

II Obuchowicz, Jerzy 11,5

III Stupak, Bartosz 11,0

II Miakisz, Wojciech 10,5

III Zajkowski, Wojciech 10,0

3. UMKSz Jaćwież Suwałki 66,5

k Jaroch, Paweł 14,5

II+ Milewski, Mateusz 12,0

II Bartnik, Michał 10,5

II Gładyszewski, Adam 10,5

II Wawrukiewicz, Szymon 9,5

III Wiszniewski, Krzysztof 9,5

4. KSz. Hańcza Suwałki 66,5

II Jasiulewicz, Dawid 12,5

I Pieczulis, Błażej 12,5

II Sawicki, Dorian 11,0

II Jasiulewicz, Kamil 10,5

II Pieczulis, Hubert 10,5

II Wasilewski, Stanisław 9,5

5. MDK Białystok 11,5

II Zubacki, Wiktor 11,5

6. KS Elbrus Łomża 10,5

II Szeligowski, Paweł 10,5

7. KSz Jagiellonia Białystok 9,5

II Jaszczuk, Piotr 9,5

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Kobiet w Szachach Błyskawicznych

Wyniki indywidualne:

Lokata Kat. Nazwisko, imię Klub Pkt. Grupa

1. WFM Kalinowska, Zuzanna MUKS Stoczek 45 Białystok 19,5 17-18 lat

2. WCM Marcińczyk, Monika KSz Maraton Łomża 16,5 15-16 lat

3. I++ Szczotka, Klara MUKS Stoczek 45 Białystok 15,5 11-12 lat

4. I Ziziuk, Martyna MUKS Stoczek 45 Białystok 15,0

5. I Szczotka, Matylda MUKS Stoczek 45 Białystok 15,0 13-14 lat

6. I Arciszewska, Zuzanna MUKS Stoczek 45 Białystok 14,0 13-14 lat

7. I Chomicka, Kinga MUKS Stoczek 45 Białystok 13,0 15-16 lat

8. I Wiszniewska, Gabriela UMKSz Jaćwież Suwałki 12,5 13-14 lat

9. I Gładyszewska, Kinga UMKSz Jaćwież Suwałki 12,0 11-12 lat

10. I Szewczyk, Malwina MUKS Stoczek 45 Białystok 12,0 15-16 lat

11. II Stupak, Aleksandra LUKSz Orient Sokółka 12,0 09-10 lat

12. I Rojek, Paulina UMKSz Jaćwież Suwałki 11,5 11-12 lat

13. II Krysiewicz, Zofia MUKS Stoczek 45 Białystok 11,0 do 08 lat

14. III Boguszewska, Julia KSz. Hańcza Suwałki 11,0 13-14 lat

15. II+ Makarec, Anna MUKS Stoczek 45 Białystok 9,5 11-12 lat

16. III Kołosza, Zuzanna KSz. Hańcza Suwałki 7,0 do 08 lat

17. III Czarnowicz, Aleksandra LUKSz Orient Sokółka 6,0 09-10 lat

18. IV Burak, Weronika LUKSz Orient Sokółka 5,0 09-10 lat

19. IV Szewczyk, Maja MUKS Stoczek 45 Białystok 2,0 do 08 lat

Wyniki drużynowe:

1. MUKS Stoczek 45 Białystok 92,0

WFM Kalinowska, Zuzanna 19,5

I++ Szczotka, Klara 15,5

I Ziziuk, Martyna 15,0

I Szczotka, Matylda 15,0

I Arciszewska, Zuzanna 14,0

I Chomicka, Kinga 13,0

2. UMKSz Jaćwież Suwałki 36,0

I Wiszniewska, Gabriela 12,5

I Gładyszewska, Kinga 12,0

I Rojek, Paulina 11,5

3. LUKSz Orient Sokółka 23,0

II Stupak, Aleksandra 12,0

III Czarnowicz, Aleksandra 6,0

IV Burak, Weronika 5,0

4. KSz Hańcza Suwałki 18,0

III Boguszewska, Julia 11,0

III Kołosza, Zuzanna 7,0

5. KSz Maraton Łomża 16,5

WCM Marcińczyk, Monika 16,5

 

 

Opublikował Leszek Zega [25.09.2019 r.]