Szanowni Państwo!
X
Zgodnie z postanowieniami wprowadzanymi na drodze rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, czyli populanego RODO, informujemy, że każdy z Państwa ma prawo do dodania, aktualizacji lub usunięcia w dowolnym momencie swoich danych osobowych ze strony Podlaskiego Związku Szachowego, który jest ich Administratorem. Przede wszystkim możcie skorzystać z prawa do bycia zapomnianym. Jeżeli ktokolwiek z Państwa uzna, że naruszamy Jej lub Jego prywatność, prosimy o kontakt na rodo@podlzwszach.net. Informujemy także, że rolę Inspektora Danych Osobowych zawartych na tej stronie pełni Prezes Podlaskiego Związku Szachowego.

MUKS Stoczek 45 Białystok siódmy w Ekstralidze Juniorów

W dniach od 23 czerwca do 2 lipca 2019 roku w DW Globus w Ustroniu Jaszowcu odbyły się rozgrywki o Drużynowe Mistrzostwo Polski: Ekstraliga i I Liga Juniorów ; organizatorem był MKSz Rybnik. Drużynowym Mistrzem Polski Juniorów została drużyna LKSz GCKiP Czarna, która wygrała osiem meczów i jeden zremisowała.

W Ekstralidze wystąpił MUKS Stoczek 45 Białystok, który zajął 7. miejsce z dorobkiem ośmiu punktów meczowych (3 mecze wygrane, dwa remisy i cztery przegrane).

Wyniki indywidualne:

• Jakub Kosakowski – 7,0 pkt. z 9 partii (złoty medal na 1. szachownicy);

• Maciej Pytel – 3,0 pkt. z 9 partii;

• Iwo Karolczuk – 5,0 pkt. z 9 partii;

• Adrian Budzisz – 4,0 pkt. z 9 partii;

• Maria Koruch – 2,5 pkt. z 9 partii;

• Klara Szczotka – 5,0 pkt. z 9 partii.

Szczegółowe wyniki pod adresem http://mksz.rybnik.pl

 

 

Opublikował Leszek Zega [02.07.2019 r.]