Szanowni Państwo!
X
Zgodnie z postanowieniami wprowadzanymi na drodze rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, czyli populanego RODO, informujemy, że każdy z Państwa ma prawo do dodania, aktualizacji lub usunięcia w dowolnym momencie swoich danych osobowych ze strony Podlaskiego Związku Szachowego, który jest ich Administratorem. Przede wszystkim możcie skorzystać z prawa do bycia zapomnianym. Jeżeli ktokolwiek z Państwa uzna, że naruszamy Jej lub Jego prywatność, prosimy o kontakt na rodo@podlzwszach.net. Informujemy także, że rolę Inspektora Danych Osobowych zawartych na tej stronie pełni Prezes Podlaskiego Związku Szachowego.

FINALIŚCI MPM i MPJ 2019

Zestawienie finalistów Mistrzostw Polski Młodzików, Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Mistrzostw Polski Juniorów w 2019 roku (stan na 18.10.2018)

Lp. Kat. Nazwisko i imię Klub Rocznik Pkt. Grupa Skąd?

1. I Arciszewska, Zuzanna MUKS Stoczek 45 Białystok 2006 7,5 D14 EMJ PL-LU

2. II+ Backiel Hubert MUKS Stoczek 45 Białystok 2006 5,5 C14 EMJ PL-LU

3. I Bancarewicz, Aleks MUKS Stoczek 45 Białystok 2006 6,5 C14 EMJ PL-LU

4. II Budzisz, Adrian MUKS Stoczek 45 Białystok 2005 5,5 C14 EMJ PL-LU

5. II Chiszko, Wiktoria MUKS Stoczek 45 Białystok 2009 5,0 D10 EMJ PL-LU

6. I Chomicka Kinga MUKS Stoczek 45 Białystok 2003 1465 D16 Ranking

7. II Chomicki, Kornel MUKS Stoczek 45 Białystok 2010 6,5 C10 PPM C08

8. I Dallemura, Anna MUKS Stoczek 45 Białystok 2006 6,0 D14 OOM D12

9. III Dunda, Szymon KSz Jagiellonia Białystok 2010 2,0 C10 EMJ PL-LU

10. I Garbowska, Maja MUKS Stoczek 45 Białystok 2006 6,0 D14 EMJ PL-LU

11. II+ Gładyszewska, Kinga UMKSz Jaćwież Suwałki 2008 7,0 D12 EMJ PL-LU

12. II Jarocki, Gabriel MUKS Stoczek 45 Białystok 2007 6,0 C12 EMJ PL-LU

13. II Jasiulewicz, Dawid KSz Hańcza Suwałki 2009 6,5 C10 EMJ PL-LU

14. III Jasiulewicz, Kamil KSz Hańcza Suwałki 2010 6,0 C10 EMJ PL-LU

15. II Jaszczuk, Piotr KSz Jagiellonia Białystok 2009 4,0 C10 EMJ PL-LU

16. k+ Kalinowska, Zuzanna MUKS Stoczek 45 Białystok 2002 6,0 D18 MPJ D16

17. I Karolczuk, Iwo

MUKS Stoczek 45 Białystok 2006 5,5 C14 OOM C12

18. II Kicińska, Zofia KSz Jagiellonia Białystok 2010 3,5 D10 EMJ PL-LU

19. I Kopeć, Norbert LUKSz Orient Sokółka 2003 1826 C16 Ranking

20. I+ Koruch, Maria MUKS Stoczek 45 Białystok 2002 1685 D18 Ranking

21. FM Kosakowski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok 2002 7,0 C18 MPJ C18

22. II Król, Jan

MUKS Stoczek 45 Białystok 2008 7,5 C12 EMJ PL-LU

23. III Kudraszow, Filip MUKS Stoczek 45 Białystok 2010 4,5 C10 EMJ PL-LU

24. WCM Marcińczyk, Monika KSz Maraton Łomża 2004 6,5 D16 OOM D14

25. II Milewska, Nikola UMKSz Jaćwież Suwałki 2009 3,0 D10 EMJ PL-LU

26. II Pałejko, Gabriela KSz Hańcza Suwałki 2009 6,0 D10 MPM D10

27. I Pałejko, Maria KSz Hańcza Suwałki 2007 6,5 D12 EMJ PL-LU

28. I Paszkowski, Krystian MUKS Stoczek 45 Białystok 2007 8,0 C12 EMJ PL-LU

29. III Pęksa, Piotr MUKS Stoczek 45 Białystok 2010 3,0 C10 EMJ PL-LU

30. II Ptaszyński, Szymon MUKS Stoczek 45 Białystok 2008 5,5 C12 EMJ PL-LU

31. k Pytel, Maciej MUKS Stoczek 45 Białystok 2002 2149 C18 Ranking

32. I Rojek, Paulina UMKSz Jaćwież Suwałki 2008 5,0 D12 EMJ PL-LU

33. WFM Rudzińska, Michalina KSz Hańcza Suwałki 2002 7,0 D18 MPJ D16

34. I Szczotka Matylda MUKS Stoczek 45 Białystok 2006 7,5 D14 EMJ PL-LU

35. I+ Szczotka, Klara MUKS Stoczek 45 Białystok 2008 8,5 D12 MPM D10

36. I Szewczyk, Malwina MUKS Stoczek 45 Białystok 2004 1470 D16 Ranking

37. I Szydło, Michał MUKS Stoczek 45 Białystok 2005 6,0 C14 EMJ PL-LU

38. II Walendykiewicz Martyna KSz Hańcza Suwałki 2006 4,5 D14 EMJ PL-LU

39. I+ Wierzbicki Michał KSz Hańcza Suwałki 2002 1979 C18 Ranking

40. III Wiszowata, Magdalena ASU Sokółka 2009 5,0 D10 EMJ PL-LU

41. II Wojtacha, Krzysztof KSz Jagiellonia Białystok 2010 5,5 C10 MPM C10

42. I Wołągiewicz, Kinga KSz Hańcza Suwałki 2003 1644 D16 Ranking

 

 

Opublikował Leszek Zega [24.10.2018 r.]