Szanowni Państwo!
X
Zgodnie z postanowieniami wprowadzanymi na drodze rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, czyli populanego RODO, informujemy, że każdy z Państwa ma prawo do dodania, aktualizacji lub usunięcia w dowolnym momencie swoich danych osobowych ze strony Podlaskiego Związku Szachowego, który jest ich Administratorem. Przede wszystkim możcie skorzystać z prawa do bycia zapomnianym. Jeżeli ktokolwiek z Państwa uzna, że naruszamy Jej lub Jego prywatność, prosimy o kontakt na rodo@podlzwszach.net. Informujemy także, że rolę Inspektora Danych Osobowych zawartych na tej stronie pełni Prezes Podlaskiego Związku Szachowego.

GRZEGORZ NASUTA AKADEMICKIM WICEMISTRZEM SWIATA

W dniach 12-18 września 2018 roku w Aracuju (Brazylia) odbyły się Akademickie Mistrzostwa Świata w szachach. Polskę reprezentowali:

- w grupie Open: Daniel Sadzikowski, Grzegorz Nasuta, Marcin Krzyżanowski, Oskar Wieczorek oraz Marcin Molenda.

-w grupie Kobiet: Mariola Woźniak, Maria Leks, Aleksandra Lach.

Kierownikiem reprezentacji był Łukasz Turlej.

Udział reprezentacji Polski w AMŚ to efekt dobrej współpracy z Akademickim Związkiem Sportowym oraz wsparcie ze strony Ministerstwa Sportu i Turystyki i firmy LOTOS.

Akademickim Wicemistrzem Świata został Grzegorz Nasuta (MUKS Stoczek 45 Białystok), który w dziewięciu partiach zgromadził 6,5 punktu. Jedynie punktacją pomocniczą wyprzedził go reprezentant Czech Tadeas Kriebel.

Wielki gratulacje!

Szczegółowe wyniki

http://chess-results.com/tnr377701.aspx?lan=1&art=2&rd=9&fed=POL&turdet=YES&flag=30

 

 

Opublikował Leszek Zega [18.09.2018 r.]