Szanowni Państwo!
X
Zgodnie z postanowieniami wprowadzanymi na drodze rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, czyli populanego RODO, informujemy, że każdy z Państwa ma prawo do dodania, aktualizacji lub usunięcia w dowolnym momencie swoich danych osobowych ze strony Podlaskiego Związku Szachowego, który jest ich Administratorem. Przede wszystkim możcie skorzystać z prawa do bycia zapomnianym. Jeżeli ktokolwiek z Państwa uzna, że naruszamy Jej lub Jego prywatność, prosimy o kontakt na rodo@podlzwszach.net. Informujemy także, że rolę Inspektora Danych Osobowych zawartych na tej stronie pełni Prezes Podlaskiego Związku Szachowego.

WOJTASZEK I DUDA ZAGRAJĄ W ZGIERZU! ZAGRAJ Z NAJLEPSZYMI!

Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2018 http://pzszach.pl/2018/02/09/mistrzostwa-polski-w-szachach-szybkich-03-04-iii-2018-zgierz/

Na liście startowej turnieju są już zawodnicy z elitarnego klubu 2700 - GM Radosław Wojtaszek, GM Jan Krzysztof Duda oraz inni członkowie Kadry Narodowej. Turniej w Zgierzu jest niepowtarzalną okazją do zmierzenia swych sił z nimi. Zagraj z najlepszymi!

IMP - Komunikat Organizacyjny

DMP - Komunikat Organizacyjny

Zgłoszenia i zapisy w serwisie Chessarbiter:

Turniej indywidualny

Turniej drużynowy

Jest to jedna z niewielu okazji do spotkania przy szachownicy zawodników ze ścisłej światowej czołówki!

 

 

Opublikował Leszek Zega [14.02.2018 r.]