Szanowni Państwo!
X
Zgodnie z postanowieniami wprowadzanymi na drodze rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, czyli populanego RODO, informujemy, że każdy z Państwa ma prawo do dodania, aktualizacji lub usunięcia w dowolnym momencie swoich danych osobowych ze strony Podlaskiego Związku Szachowego, który jest ich Administratorem. Przede wszystkim możcie skorzystać z prawa do bycia zapomnianym. Jeżeli ktokolwiek z Państwa uzna, że naruszamy Jej lub Jego prywatność, prosimy o kontakt na rodo@podlzwszach.net. Informujemy także, że rolę Inspektora Danych Osobowych zawartych na tej stronie pełni Prezes Podlaskiego Związku Szachowego.

MONIKA MARCIŃCZYK I ADRIANNA STANIEWICZ BRĄZOWYMI MEDALISTKAMI MISTRZOSTW UNII EUROPEJSKIEJ

2 brązowe medale na Mistrzostwach Unii Europejskiej Juniorów (edycja czeska Kouty nad Desnou), rozegranych w dniach 18-27 sierpnia 2017 r. zdobyły reprezentantki województwa podlaskiego. W klasyfikacji dziewcząt do lat 14 trzecia była Monika Marcińczyk (KSz. Maraton Łomża). Adrianna Staniewicz (MUKS Stoczek 45 Białystok) zdobyła brązowy medal w klasyfikacji dziewcząt do lat 10.

Klara Szczotka (MUKS Stoczek 45 Białystok) do lat 10 uzyskała 4 punkty i zajęła 18. miejsce w klasyfikacji generalnej, zaś Matylda Szczotka (MUKS Stoczek 45 Białystok) z dorobkiem 2 punktów była 35. w grupie do lat 12.

Gratulacje dla zawodniczek i opiekunów.

Strona mistrzostw www.chess.cz/www/mladez/reprezentace/me-unie.html

 

 

Opublikował Leszek Zega [28.08.2017 r.]